Caillou ( Kayu ) sevgini anlat, oyuncağını kazan!

Kategori: Yarışmalar

8 Haz 2011

 

Caillou ( Kayu ) hayranlarına süper bir haberimiz var! Cizgifilmseyret.com tarafından düzenlenen “Caillou  sevgini anlat, oyuncağını kazan!” yarışmasına katılarak Caillou oyuncağının sahibi sen olabilirsin! Caillou’yu neden sevdiğinizi anlatan yorumunuzu konu altına yazın , sevgisini en güzel anlatan Caillou hayranı olun ve oyuncağını kazanın! Hemde tamamen ücretsiz!

Yarışmaya nasıl katılabilirim ?

Bunun için ekstra bişey yapmanız gerekmiyor. Caillou hayranı olmanız ve bu konu altında ki yorum kısmına onu ne kadar sevdiğinizi anlatan en az 75 kelimelik bir yorum yazmanız yeterli..

Nasıl bir yorum yapmam gerektiğini tam olarak anlamadım ?

Size yol göstermesi açısından olması gereken gibi bir yorumu paylaşarak kafanızda fikir oluşmasını sağlıyoruz. Yazılacak yorumlar aşağıda ki olmalı fakat kesinlikle benzer ve aynı olmamalıdır.

” Caillou’yu seviyorum çünkü, onda kendimden birşeyler buluyorum. Okula giderken ya da evde ailesi ile vaktini geçirirken sanki tüm olanları ben yaşıyormuş gibiyim. Özellikle her bölümünde verdiği eğitici bilgilerin yanında büyüklerine karşı saygılı oluşu benim gibi aileminde hoşuna gidiyor. Ailemin bana izlememi önerdiği belkide tek çizgi film diyebilirim. Ailesinin yanı sıra okul ve mahalle arkadaşları ile arasında ki diyalogta oldukça iyi. Kısaca Caillou örnek bir çocuk ve ben de onun gibi olmak için çizgi filmlerinde ki gibi davranmaya çalışıyorum. Ben Caillo’yu gerçekten çok  seviyorum”

Yazımı hazırladım ama nereye göndermeliyim ?

Sayfamızın alt kısmında bulunan ” YORUM YAPIN”  alanına gerekli isim ve eposta kısımlarını doldurarak hazırladığınız yazıları bize gönderebilirsiniz.

Yarışmayı kazandım ödülümü nasıl alacağım ?

Kazanan arkadaşımızın yorum yazarken bıraktığını isim ve güncel email adresinize  ulaşarak ondan adres bilgilerini istiyoruz. Daha sonra 3 iş günü içerisinde kargo ile evine kadar hediyemizi yolluyoruz.

 Yarışma ne zaman sona eriyor ?

Yarışmamız 30 Haziran saat 23.00′te sona eriyor ve 1 Temmuz günü en geç saat 17:00′a kadar kazananın adını blog sayfamızdan duyurmuş olacağız.

Peki Hediyem ne olacak ?

Hediyeniz  üst kısımda resimde  gördüğünüz örgü (amigurumi) Caillou oyuncağıdır. Oyuncağımız 25 cm’dir, el yapımıdır, kaliteli kartopu yünleri ile örülmüştür, makinede 30 derecede yıkanabilir. İçi boncuk elyaf ile doldurulmuştur. Yumuşaktır ve her yaşta çocuk zarar görmeden oynayabilir. Caillou  ( Kayu ) oyuncağının büyük halini görmek için BURAYA tıklayabilirsiniz.

Yarışma Kuralları

 • Her yarışmacı yorum yazarken doğru isim soy isim ve kontrol edebileceği bir email adresi ( size ulaşmamız açısından ) vermek zorundadır.
 • Her yarışmacı aynı mail adresi ile bir yorum yazabilir. Eğer aynı email adresi ile birden fazla yorum yazmış ise, yorumlar arasında en iyisi seçilir ve diğerleri dikkate alınmaz..
 • Yapılan yorumların en az 75 kelime olması şarttır. 75 kelime altı yorumlar diskalifiye edilir ve juri tarafından dikkate alınmaz.
 • Yapılan yorumlar Türkçe imla kurallarına uyacak şekilde yazılmalıdır.
 • Jürimiz yarışmacılar arasından ilk üçü belirleyecek fakat sizlere sadece 1. olanı açıklayacaktır. Diğer iki yarışmacı 1. olan yarışmacıya ulaşamamız halinde devreye girecektir.
 • Birinci olan arkadaşa mail yoluyla ulaşmamızdan en geç 24 saat içerisinde bize adres bilgilerini yollamakla yükümlüdür. Eğer yollamaz ise şansını yitirir ve hediye hakkı 2. olarak belirlediğimiz yarışmacıya geçer.
 • Cizgifilmseyret.com yeni kural ekleme ve kaldırma hakkını kendinde gizli tutar.
 • http://www.facebook.com/caillou.kayu.facebok Linkine tıklayarak Caillou Facebook sayfasına katılmanız gereklidir.
 • Yarışmaya katılan her yarışmacı bu kurallara uymuş sayılır.

270 Yorum

Avatar

evin

09.06.2012 12:54

ben kayyuyu çok seviyorum onun için hergün ağlıyorum çok seviyorum ama paramız yok bir kayyu oyuncağı alalım babam bana hergün alacam diyor ama almıyor çünkü paramız yok babam yeni işten atıldı ogün annemle konuşurken duydum ev sahibi bizi evdn ata cak çok üzülüyorum herkesin kayyu bebeği var ama benim yok bune başıma gelenler bu yaşta neler yaşadım bilseniz sadece tek isteğim bir kayyu bebeğimin olması

Avatar

Şebnem

21.06.2011 13:04

benim Calliou sevgim, 2 yaşındaki kızımın onu deli gibi sevmesinden diğerlerine çizgi derken Calliou seyretmek istediğinde Calliou aç demesinden geliyor. O’nun sevdiği herşey benimde sevdiğimdir.

Avatar

onurcan

21.06.2011 12:14

ooooooooooooo ben en sevdiğim oyuncak dergi nkitap onun hepsi bende var hiçkimsede onun oyuncağı kadar yok ama ben onu çok çok çok seviyorum dünyanın en iyi en güzel öğretici her sabah tam satinde izliyorum dünyanın komik eylenceli çizgifilimi onu ben çok çok çok seviyorum bilgisayarda onu oyunlarını oynuyorum izliyorum çok güzel ve komik bir çizgifilim zaten taktir aldım oyüzden çok istiyorum bu oyuncağı

Avatar

onurcan

21.06.2011 12:08

oooooooooooo ben onu çok seviyorum her zaman onu izliyorum
dünyanın en güzel çizgifilim annem babam bana hep kayu oyuncağanı getiriyo

Avatar

DİLARA

21.06.2011 11:35

CAİLLOU ÇOK İYİ BİR ÇOCUK. BENDE KARDEŞLERİMDE ONU ÇOK SEVEREK İZLİYORUZ.O OYNADIĞI HER BÖLÜMDE ÇOCUKLARI ÇEŞİTLİ FAKTÖRLERLE ÇOCUKLARIEĞLENDİRİYOR, GÜLDÜRÜYOR.BİZ ONU ÇOK SEVEREK İZLİYORUZ.HER ZAMANDA İZLEMEYE DEVAM EDECEĞİM.

Avatar

fahriye demirtaş

21.06.2011 10:42

ben kayuyu cok seviyorum oyun saatlerini biliyorum ergün kacırmadan izliyorum cok abartmama gerek yok cok seviyorum bunu söyleyim roziyi gilbırtı büyük annesini cok severek izliyorum kim ne derse desin beni kayuan ayıramazlar sanki filimmiş gibi hiç kacırmadan izliyorum özetlerini izlyorum srekli cnaımsıkıldıgı zaman bilgisayardan acıp izlyorum yani her türlü izliyorum sizide tebrik edyorum kayunun cizgi filmini internete verdiginiz içn sagol :)

Avatar

ali pusat

21.06.2011 10:36

yemin ederimki ben kayuyuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu okadar seviyorumki bilmiyorsunuz vede o çok örnek alınacak bir çocuk çünkü o arkadaşının bir gün oyuncak dinazoru kaybolduğunda arkadaşı ve kayuda çopk üzüldü ve arkadaşı oyuncağı aramaya gitmedi onun yerine kayu giti onun oyun capını bulmayı ve buldu giti arkadaşına verdi ve arkadaşı çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkk sevimdi

Avatar

aslı

21.06.2011 07:59

Ben Kayu’yu çok ama çok seviyorum.Kayu Çizgi Filmini ni izlerken san -ki tüm olayları ben yaşıyorum.Kayu çok sevilen bir karakterdir.Ama Kayu’yu en çok ben seviyorum.Kayu filmi belki de benim dünyamda ki tek filim.Bu yüzden Kayu’nun oyuncaklarını çok seviyorum.Kayu’nun filmini izlerken yani her bir bölümün de bu filmden zevk alarak ve bir şeyler örenerek izliyorum.Çünkü:bu karakter benim için çok değerli ve paha biçilmezdir.Hiç bir zaman bu filmi bırakmak istemiyorum.İnşallah bu filim hiç bitmez.Kayu benim için çok değerli bir kahraamandır.O Kayu oyuncağını kazanmak istiyorum.

Avatar

ceyda

21.06.2011 07:35

kayuyu neden seviyorum çünkü kayu çok sevimli ailesinin sozunu dinliyo herkese yardım ediyo onun yaptığı hareketler bizlere ornek oluyor herkese kendini sevdiriyor. kuzenlerim de izliyor. en çokta iclal izliyor. Bende izliyor ve eğleniyorum. Kayuyu seviyorum ve onun uyguladığı şeyleri bazen uyugulamaya çalışıyorum. Örneğim: onun gibi odamı toplamayı ve annemi üzmemeye çalışıyorum.Onun gibi araştırmaya bayılıyorum.ve kayuyu çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok seviyorum

Avatar

hatice çiçek

21.06.2011 06:52

ben kayuyu seviyorum

Avatar

ayşe çiçek

21.06.2011 06:48

bu güzel bir çizgi film her gün aynı bölüm olsada izliyoruz . okadar güzelki anlatamam hem kazanırsam yarın kardeşime vererek kardeşimin doğum günü hediyesi olacak ilk defa kardeşimin doğum günü kutlayacağı keşke kayu çizgi filmde olmasa gerçek hayata olsa. Kardeşim arada sırada kayu resimleri yapıyor ama işte bebek 3 yaşına gircek resimin tek kafasını güzel yapa biliyor . biliyormusunuz karnemin 1. 2. dönemin hepsi beş oldu. size komik bişey söyleyeyimi kardeşim kayu reklamlarını bile izliyor . kardeşim kayu bebekleri istiyor. annem , babamda kayuyu izliyor kardeşim ve ben kayuyu çoooooooook seviyoruz . tek biz değil bütün mahale çocukları bunu seviyor . tek ben kendi mahalem deki çocokları biliyorum . kardeşm kayuyu izleye izleye iyi huylar ve arkaş sevkisini öğrendi oda kayu gibi okula gitmek istiyor buda beni mutlu ediyor . küçük çocuklar bunu izlesinki büyüyünce çalışkan becerili olsun aynı zamanda iyi birisi olsun . İyiki kayu var . kayuyu bütün küçükler izlesin anneler ve babalar izlesin kayuyu okadar çok seviyorki benden para istedi çünkü babam ona almadı neyimi almadı kayululu yastık ama ben ona kumbaramdn 7,5 TL verdim ve bim den aldık . kardeşim okular varken kayulu yastığını unutu ve ağladı . şimdi bende kayulu yastık istiyorum. kayuyu çok seviyorum. tek kayuyu değil liyo, klemeytan , rozi ve gilbrtı seviyorum . büyün mahale çocukları bunu çok seviyoruz. ben kayuyu seviyorum nasılsa hemde 8 yaşındayım.

Avatar

emre

20.06.2011 21:22

caillou’yu çok severim hiçbir zaman kaçırmam kaçırırsamda internetten izlerim

Avatar

gökce cengiz

20.06.2011 16:05

benım kızım tam bır caiillou fanatıgı henuz 3 yasında cok hareketlı tv seyretme huyu yoktur aslında ama caillou basladıgında doktorların hıperaktıf teshısı koydukları kızım bıle hıc kıpırdamadan onu ızlıyor kızım ıcın cdlerını aldım onunla beraber bende ızlıyorum cızdıgınız karakter o kadar sempatıkkı seyretmemek elde degıl her caıllou basladıgında ıcad edennden allah razı olsun dıyorum kızım son ıkı aydır caillouya bakıyor ama ıkı ay oncesı ve su ankı halınde daglar kadar fark far ozellıkle konusması cok duzeldı dıslerını fırcamayı uyku saatınde uyumayı annesıne yardımcı olmayı hep ordan ogerndı emeklerınıze saglık sayenızde bende rehat edıyorum ızlemeye devam edecegım

Avatar

selim

20.06.2011 13:35

caillou gerçekten süper 1 çizgi film kesinlikle izleyen herkese yeni yeni eğitici ve güzel şeyler öğretiyor her zaman caillou’yu izliyorum ve her zaman da izleyeceğim yumurcak ve caillou ailesine teşekkürler<3

Avatar

betül şimşek

20.06.2011 11:20

caillou seviyorum çünkü onu örnek alınca onun yaptıklarını yapınca ailem beni tebrik ediyo ve de bu nedenle mutlu oluyorum calliou seviyorummm evimde caillou ´nun konuşan battaniyesi bile var callio sadece kardeşime değil annem babama ve hatta bazen babannem bile izlior yani caliio tüm yaşlara hitap ediyor bu nedenle caliio seviyorum neden daha izlemediğimi düşününce kendime kızıyorum caliio seviyorum::))<3

Avatar

elif

20.06.2011 11:07

CANIM KAYYU SENİ ÇOK SEVİYORUM BU G ÜNKİ BÖLÜMÜNÜDE İZLEDİM gilbırt köpekten çok korktu ama erek geldi vegilbırtı kurtardı lütfen ödülü bana verin size yalvarıyorum lütfen bana verin

Avatar

dilemnur

20.06.2011 11:05

caillou yu o kadar çok seviyorum ki caillou başladığında kendimi ona kaptırıp annemin dediklerini duyamaz oluyorum

Avatar

HİLAL ŞENER

20.06.2011 11:05

kayyu çizgi filimini çok seviyorum. hem sevi o

Avatar

HİLAL ŞENER

20.06.2011 11:01

ben aslında kayyu nedir bilmezdim.yumurcak tvden öğrendim.çünkü çok güzel.

Avatar

ayşegül

20.06.2011 10:57

Caillou kayu gerçekten çok güzel bir çizgi film çocuklar onu çok seviyor çizgi film olsada kayu gerçekten çok severek izlediğim beğendiğim bir çizgi film hem onun bölümleri var her bölümünden bir ders alabiliyoruz ve ya bir şeyer öğrenebiliyoruz herkes onu çok seviyor onu ben her gün izliyorum ve çokta beğeniyorum herkesin beğendiğini düşünüyorum ne kadar büyük olsak da onu hep izleyeceğim her bölümü gerçekten çok güzel.Caillou hemde eğitici bence cok güzel

Avatar

EBRU

20.06.2011 07:03

CAİLLOU ÇİZGİ FİLMİNİ ÇOOOK SEVİYORUM HEM EĞLENİYORUZ HEM DE ÖĞRENİYORUZ

Avatar

eylül

19.06.2011 22:21

cailloyu çok seviyorum çünkü beni çok eğlendiriyor bütün gün oturup akşama kadar onu izliyorum ben böylece evde canım hiç sıkılmıyor her haftasonu gazeteden cd sini alıyorum hiç kaçırmıyorum ablam internetten hergün izletiyor bana caillonun puzzle oyununu alıyor böylece cailloyu sevdiğim için puzzle de öğrenmiş oluyorum annem babam ablam beni caillo diye seviyorlar evde çünkü bir kardeşim olacak ve onun adını ben rozi koydum çünkü roziyi çok seviyorum ve kardeşimin adınıda rozi koydum annemin karnında onu rozi diye seviyorum sürekli bizde kardeşimle caillo ile rozi gibi olacağız inşallah cailloyu izlemekten hiç sıkılmıyorum şampuanım bile caillo markalı şampuan:-)hiç kimse benim kadar hayranı olamaz herhalde ben caillo ile evde kendimi yetiştiriyorum okula gitmiyorum henüz ama caillonun eğitimleri benide eğitiyor renkler gibi birçok şeyi öğreniyorum herkesede izlemelerini tavsiye ediyorum onun her oyuncağını her bölümünü çok istiyorum hiç kaçırmıyorum cd sine bile çok murlu olyuorum haftasonları o yüzden biran önce haftasonu gelsin istiyorum:-)

Avatar

İrem Çağlayan

19.06.2011 18:21

Ben Caillou’yu (Kayu’yu) çok seviyorum.Her sabah tam saatinde televizyonu açıp onu izliyorum.Televizyondan bitince,bilgisayardan izliyorum,oyunlarını oynuyorum,boyamalarını yapıyorum,dergilerini,boyama kitaplarını,cdlerini alıyorum ve eğlenceyle izliyorum,oynuyorum.
Kayu sanki gerçek hayatımızdan bir insan gibi,hep bir şeyler öğrenmek için çaba sarf ediyor.Ben de onun gibi yapmaya çalışıyorum,hep bir şeyler öğrenmek istiyorum,oyunlar oynuyorum onun oyunları gibi.
Nereye gitsem hangi çocuğa sorsam hep Kayu’yu izliyorlar ve seviyorlar.Onun tişörtlerini,şortlarını,çoraplarını,ayakkabılarını,terliklerini alıp giyiyorlar.
Ben de kendime almak isterdim ama biraz büyüyüm onlar için ama yinede Kayu’yu Çok Seviyorum,Kayu’yu Çok Seviyorum,Kayu’yu Çok Seviyorum….. :)

Avatar

sefa

19.06.2011 15:39

Caillou yu çooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook seviyorum.Hiç bir bölümünü bile kaçırmadım yani okadar çok seviyorum ablam ve ben hergün mutlaka en az iki bölümüne bakıyoruz.

Avatar

şevval asena

19.06.2011 15:14

kayu çok seviyorum ve seslendirenleride

Avatar

şevval

19.06.2011 12:30

ben caillou yu çooookseviyorum o benim ilk ve son aşkımmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Avatar

yusuf

19.06.2011 12:07

selam caillou. ben yusuf. seni çok seviyorum. çizgi filmini hiç kaçırmıyorum. çok beğeniyorum. her zaman internette oyununu oynuyorum. benimde senin gibi bir kardeşimin olmasını istiyorum. seni çok ama çoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook seviyorum. abin yusuf :-)

Avatar

merve

19.06.2011 11:39

caillou,çok güzel bir çizgi film.ben ve kardeşim beğenerek caillouyu izliyoruz.caillouyu çooooooooooooooooooooooook seviyorum.ailem izlemiyor ama ben ve kardeşim her hafta haber turk gazetesiyle babam bize alıyor.ben caillouyu çok seviyorum.ömrümün sonuna kadar izleyeceğim.cailloudan ömrümün sonuna kadar cailloudan ayrılmayacağım.

Avatar

elif

19.06.2011 10:04

kayyu seni çok seviyorum ve her bölümünü izli yorum okadar çok seviyorum ki seni ay nasıl açıklasam bilmi yorum çok seviuorumseni çokseni n tam 2 tane sidin var

Avatar

elif

19.06.2011 09:53

caillou yu çok seviyorum inanılmaz birşekilde seviyorum ve izli yorum onu okadar çok seviyorumki inanamassınız. caillou yu yapanıda çok seviyorum açıkcası 2 sinide çok seviyorum açıkcası en çokta caillou yu seviyorum

Avatar

merve

19.06.2011 09:44

Öncelile sana şunları söylemek istiyorum.Caillou izlemeyi çok severdim.şimdide izlemeyi seviyorum ama derslerimden dolayı daha az izliyorum.Ama tatile girdimiz için artık izleyeceğim.

Avatar

nida

19.06.2011 09:28

kayu cok izliyorumm .kayu nun kafasi kel ama cok tatli cocuklara guzel seyler öğretıyor. :)

Avatar

NEDİM

19.06.2011 08:40

Ben caillouyu çok seviyorum ilk başta ben yumurcak tv de tarçın ve arkadaşlarını seyrederken tarçın bitti ve hemen caillou başladı ondan sonra caillouyu seyrederken hem öğreniyor hem de eğleniyorum caillouyu çoooooooooooooooooook seviyorum…

Avatar

dilara

19.06.2011 08:10

caillou çocukların gelişimi açısından çok yararlı bir oyuncaktır.kuzenim ve ben bu oyuncağı çok severiz.ayrıca bizim birton caillou çizgifilmimiz vardır . caillou çok güzel bir oyuncaktır. caillou yu ben ve kuzenim çok severiz.

Avatar

merve

19.06.2011 06:59

merhaba bn 12 yaşındayımm veeeeartık kardeşimin sayesşnde arrtık bn de bşrr kayu hayranı olaraktan bu yorumları yazıyorumm ve her gün kayuyu yedi yirmidört AİLECEK izliyoruz ve bn kayuyu ilk izledigimde calilolu ne oldugunu bilmezdim ve internetten araştırdım ve calilolu yu kayuya demelerinin sebbebi saçsızz olmasıymış meyer ve her çocuk için -de kayuyu nun güzel egitici ögretici bir çizigi filim oldugunu söyleye bilirim yanii diger aptalca çizgin filimleri eger izleyeceklerse bi kere olsun kayuyu izlesinler bakalım peşini bıraka biliyolarmıymışta görelimmmm vee kim kayu çizgi fdilimişnide bulduysa ona yşkr erdirmmm :) .) <3

Avatar

derya

19.06.2011 06:22

merhaba benim adım derya benim kardeşim alperern çok sever ve caillou bebek istiyor bende onun gtibi çok severim inşallah kazanırım ve kardeşime bir süpriz yapmıi olurum her kezin babalar günü kutlu olsun

Avatar

batuhan gökçe

18.06.2011 20:55

meraba ben batuhan bennim kardeşim kayuyuyu izliyor bunun iççin bende izlemek zorunda kalıyorum amma çokgüzel kayunun mesela uçaklı bölümü çokgüzel kartondan çokgüzel kartondan uçak yaptı bende yapmayı örendim kayu çocuklara hem eylen diriyor hem de bilgi veriyor ben sizleri ve herkezin cayoyo izlediyonoz kayoyo bizim mahalede bir ikiüçtane den fazla bir arkada şım mın kardeşi izlemeden okula kitmiyor ben de sizin reklamınıza kat kıda bulun mak istedim ben izli yosam herkez izler yanım da arkadaşlarımın kardeş leri var sizlere selamolsun bukelime burda dursun

Avatar

rabia gürcan

18.06.2011 18:50

Caillou yu çokkk seviyorum. Ben herşeyi ondan öğrendim. İlk başta bağcığımı bağlamayı sonra her kezin bir gün öleceğini öğrendim. Şu anda 11 yaşındayım , ama caillou yu hala izliyorum ve çok seviyorum. :)

Avatar

hasan hüseyin samur

18.06.2011 17:22

kayu seni o kadar seviyotumki çocukluk hayatımda bana çok yardımımn dokundu bana bazı şeyleri sen ögrettin sen olmasaydın hayatta bazı şeylerde zorlanırdım ama sen bana ögrettin ben bazı konularda seni örnek alırdım çünki sen herkese örnek olurdun o yüzden sen bir hayel karamanı olsanda sen çok iyi bir örnektin benim için sen çok iyisin

Avatar

merve

18.06.2011 16:10

merhaba bn merve tam 12 yaşındayım ve kayuyu da çok seviyorum artık bnim sayemde bilgisayardan yedi yirmi dört bilgisayardan calilolu kayuyu izliyoruzzz AİLECEKK veee de hergün kardeşimle izlesek olmazz artıkk kardeşim izlerken bnde birrvcalilolu kayu hayranu oldum ve herkeze cailolulu kayuyu izlemenizi de çok çokk tavsiyelerimle görüşğrüzzz şimdii cailolu kayuyu izlememm lazımm arkadaşlarrr bybybybyhbybybybybybybybybybybybybybybybybbybbybybybybybybygörüşmek üzereee………………..:)))))))))))))))))))))

Avatar

Bilal

18.06.2011 15:09

caillou yu çok ama çok seviyorum çünkü : caillounun maceraları,hobileri ve ilgi alanlarını çok beğendim izliyorum ve hala izlemeye devam ediyorum

Avatar

maraz ali

18.06.2011 14:16

cayu gerçekten mütiş çizgifilm hem egitici hem ögretici heryönden güzel yararlı kayu çok seviyoruz her bölümde ayrı ayrı ders alıyoruzben onu kaçırmadan izliyorum bence dünyanın yarısı o cizgifilmi izliyor düşünüm40 yaşına bile gelsem gene izlerim 7den 70herkes izliyor bence ben cayu çok sevim cayu ben kardeşim dahil olmak üzere hepimiz izliyoruz ama bir istegim var hersaat oynatsinlar kaçırmak istemim birde yeni bölümü olsa mütiş olur izlemeyen bence hatayapıyorlar bence izlesinler cayuyu ben çok seviyorum kaçırdıgımı interneten izlim iyikivarsın kayu iyiki senisevim

Avatar

ömer faruk

18.06.2011 14:11

kayu seni çok seviyorum.sen bizim kahramanımızsın.benim odam senle dolu.senin fanatiğinim.seni yazılıdan 100 almış gibi seviyorum.7 den 70 e herkes seni seviyor.kayu bütün çocukların kahramanısın seni anne baba gibi seviyorum.

Avatar

Emir

17.06.2011 14:19

Merhaba ben Emir ben cailliouyu çoooooooooooooook seviyorum .
Hergün ablam bana açar ve ben hiç kaçırmam 1 bööümünü bile kaçırmadım .cailliou seni çooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook ama çoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook seviyorum

Avatar

Beril

17.06.2011 14:03

İlka başta katdeşim izliyordu.Sonradan ben 1 kere izledim ve çok güzel bir çizgifilm olduğunu anladım.Artık kardeşim nerede kayu görse hemen istiyor ve almadanda gitmıyor. KAYUY’LA ÇOK MUTLUYUM!!!!!!!…

Avatar

ayşegül

17.06.2011 13:13

Benim içimdeki Caillou sevgisi anlatılamaz yaşanır aslında, bir gün babam kanalları zaplarken görmüştüm ilk onu dursun dursun çığlıklarıyla durdurmuştum onu çok sempatik hareketleri sevimli bakışları ailesiyle olan düzeni ve maceraları beni çok keyiflendiriyordu artık işten güçten pek bakamıyordum düşünebiliyormusun askere gittim geldim halen bakmaya çalışıyorum bir gün askerde çarşı iznine çıkmıştım bir ben baktım habertürk gazetesi caillounun cdlerini veriyor her pazar hepsini biriktirdim verdikçe gazete alıyorum zaten 4 yaşındaki yiğenimle birlikte seyrediyorum CAİLLOU’yu yiğenimde çok seviyor herzaman bakıyoruz boş zamanımda cdleride izliyoruz o ne derse onu yapıyorum yeterki Caillouyla birlikte mutlu olsun zaten bu hediyeyide yiğenim için kazanmak istiyorum İnşallah olursa ona çok büyük bi sürpriz olacak olmazsada artık ben ona alırım bi şekilde yiğenime caillounun saatini aldım onun sayesinde saati öğrendi iyi ki varsın caillou artık hep aileden biri olarak kalacaksın…

Avatar

ayşegül

17.06.2011 13:11

Caillou’ u kayu’u gerçekten çok seviyorum yeni bölümlerini kaçırmıyorum kaçırırsam üzülürüm ama kaçırmadıgım için üzülmüyüyorum eger ben bu begegi alırsa mutluluktan havaya uçarım yani o kadar çok seviyorrum ki bilemessiniz kayu çok güzel bir çizgi film egitici yumurcak tv bütün çizgi flimleri güzal yani ama kayu bir başka oluyor ben kayuyu çok severek izleyeceyim bitene kadar büyüyene kadar izleyeceyim kayu’u bizim ailede çok sever kayu’u kayu iyiki oynamaya başlamış başladıgı ilk günden beri izliyorum bennn bütün çocuklara tavsiye ederim anne ve baba gibi bireylerrede tavsiye ederim çocuklar yolda dışarda vakit gerip kayboluyorlar diye kayu sidileri çıkmış çok güzel ben bilgisayardan internetten izliye biliyorum kayu’u ben kayu’nun hayranıyım her bölümüne hayranı lio ‘u da seviyorum kılementayı’da seviyorum su an evin her yeri kayu’nun resimleriyle donaldılı yani bilemessiniz bu yorumu sırf kayu için yazdım bu kadar uzun yorum kimseye yazmazdım ilk izledigimde şaçma dedim ama 2 bölüm geçtikten sonra anladım ne kadar egitsel oldugunu yani çok seviyorum izliyorum ve izlemeye ‘de devam edecegim işşalah 75 kelimeden çok yazmışımdır kayu’yu almaya hak kazanmışımdır ulaşır işallah kayu bir başka yani . FATİHHH..

Avatar

arda

17.06.2011 11:37

kayuyu çok seviyorum bazen annesinle babasınla pikniye gidiyo o bölümleri çok seviyorum daha doğrusu bütün bölümleri seviyorum yaşım 10 olduğu dağir izliyom bütün bölümlerin kasedi var bende televizyonda çıkınca hemen izliyom bilgisayardan da izliyom bazen abim bile izliyo kayu çok güzel bir çizgifilim kayu yu çok seviyom bazen babasıyla tek başına kalınca çok zevkli oluyo kayu televizyonda hemen izliyom kayu çok zevkli bir çizgi filim bazen televizyonda izleyemediğimde bilgisaydan izliyom kayu çok akıllı bir çocuk kayuu bazen liyo ların evlerine gidiyo bazen çok maceralı bişeyler yapıyorlar o bölümleri çok güzel bide kayu herşeyi kendi yapmak ister kendine güveni çok güzel kayu yu seviyorum her gün bölüm tekrarlarını bilgisaydan izliyom çok güzel çizgi filim

Avatar

UMUT

17.06.2011 10:27

cailou çok güzel ben bile izliyorum cok beğeniyorum

Avatar

mert

16.06.2011 22:54

ben caillouya bayılıyorum.ben caillouyu çook seviyorum.çoooooooooook eğlenceli bir çizgifilm caillou. ben beyenerek izliyorum.caillounun müziğide çooooooooooooooook güzel.ben müziği dinlerken dans ediyorum.

Avatar

asya nur ceylan

16.06.2011 21:23

10 yaşındayım kardeşim 6 bir her gün kayyuyu en az 1 kere izleriz pazar günleride her zaman sidisini alırım ailecek kayu yu seviyoruz kardeşi,annesi,babası,kayu çok eğleniyorlar onlar çok eğlenceli oluyorla.kayu gerçekten çok severek izlediğim beğendiğim bir çizgi film hem onun bölümleri var her bölümünden bir ders alabiliyoruz ve ya bir şeyer öğrenebiliyoruz herkes onu çok seviyor onu ben ve kardeşim hiç bölümünü kaçırmayız.çok eğlenceli ve öğreticisiniz.çocuklar sadece izlememeli bence büyüklerde izlemeli.böylece çocuklarına daha iyi davranır.iyi anne güzel çocuk diyerlerine başarılar
Caillou(kayu) sevgilerimle ♥♥♥kayu♥♥♥

Avatar

Seray Erol

16.06.2011 20:56

Kayu benim için o kadar değerli ki adeta benim can dostum.Hani insanın canından çok sevdiği dostları olur ya bende de o kadar değerli. onu her zaman bulunduğum ortamda tasıyorum.o olmaz ise kendimi eksik hissediyorum.çantamda kıyafetimde çadırımda vs. her yerde tasıyorum.çatallarıma bile onun resmini yapıştırdım.filmlerini deseniz evde 2 televizyon var teki hep yumurcak açık.izlemeden duramıorm. internette sitenizdeki bütün hepsini ızledim caillou ile ilgili.cd albümüm var hepsi kayu cd.Cooooooooooooook Seviyorum anladığınız….

Avatar

nilay

16.06.2011 20:13

ben caillou çok seviyom ben daha 6 buçuk yaşındayım caillou çok sevdiği. için 2 tane yürüyen koşan bebeyim var 1 tane bez bebeyim var ve birde televizyondan caillou nun yazı tahtası hediyelerinin hepsi var ben habertürk alıyom pazar günleri CD ni veriyorlar izliyorum doymuyorum izlemeye vaktimiöyle geçiriyom kayuu seni seviyorummm oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyy (:

Avatar

kübra

16.06.2011 19:43

ben kayuyu çok seviyorum.ne kadar bölüm varsa izledim hepsi çok güzel benfazla konuşmayı pek sevmemama kayuyu çok seviyorum benim kardeşim3.5 yaşındakayuyu oda çok seviyorum

Avatar

necmi

16.06.2011 17:54

kayuyu çooooooooooooooook seviyorum.

Avatar

mevlüt güven ildas

16.06.2011 17:41

şevval caillou yu cok seviyoooooooooooooooooooooooooo caillou başladığı zaman hiç kimseye televizyonu vermiyoo değiştirildiği zaman ağlıyo açılmasını istiyor. caillounun bütün bölümlerini defalarca hiç bıkmadan izliyor. şmdi hiç bıkmadan izliuyor.. başından kalkmadan bir saniyesini bile kaçırmadan izliyor…..

Avatar

özlem

16.06.2011 17:16

ben kayuyu çok severim bütün gün kayunun CD ni izliyorum ve onu çok seviyorum hemde egitici şeyle gösteriyorlar benim kayu bebegim var dans ediyor kayunun şarkısını söylüyor bende daha beş ya

şındayım kayunun masası ve sandalyesi var ben habertürk alıyom pazar günleri CD ni veriyorlar izliyorum doymuyorum izlemeye vaktimiöyle geçiriyom yaşasın cailou kayuuu seni çok seviyorum…

Avatar

elif

16.06.2011 15:49

ben okula gittiğim için caillou çizgi filmini izleyemom kayu gibi çizgi filmler başlamadığında çok sıkılıyorum kayunun tüm fotoğraflarını bilğisayara ekliyom kayunun her davranışı çok beğeniyorum her zaman kardeşine iyi davranıyo kayyu çok eğitici bir çizgi film okullar ne şükür tatil oldu tatil olmasaydı okullar doya doya kayyu izleyemeyecektim kardeşim ve ben kayyu çizgifilmini izlemeden uyuyamıyoruz kayyu yapıştırması alıp etrafa yapıştırıyoruz kayyu hem eğitici hem ögretici ben ve kardeşim kayyunun hayranıyız kayyuyu her gün bayılarak izliyom

Avatar

melis

16.06.2011 15:44

caillo seni seven arkadasın melis seni cooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo seviyorum sevenlerinde var bunu unutmaaaaaaaaaaaaaaaa

Avatar

beyza

16.06.2011 14:52

ben ve kardesim kayyuyu cok seviyoruz ben ve kardesimle babam bilgisayarı bırakınca kardesim hemen kayyu diye bağırıyo ve bende hemen acıyorum bazen kayyu oyna ya basıp kayyu oynuyorum yani anlayacağınız kardesim ve ben kayyuyu coooooooooook seviyoruz

Avatar

Furkan

16.06.2011 14:43

Caillou kayu çocukların ve büyüklerin sorumluluklarını tanımasında ve gereksinimlerini karşılamasında önemli rol oynar.Bu çizgi film hayatın ışıklarından bize kesitler sunar.Ayrıca kayu çizgi filminin izlenme yaşı yoktur.Herkes rahatlıkla izleyebilir.Çoğu kimse buz pareni yapmayı bilmiyor.Ama kayunun buz patenini bekliyor bölümünde buz pateni yapmayı öğrenmesinde yardımcı oluyor.Kayu çizgi filmi insanda olumlu kalıcı şeyler bırakmakta ve sevgimizi ortaya çıkarmaktadır.Kayunun bölümleri birbiriyle bağlı değildir.Bu da sizin kayu izlemeniz için önceki bölümü bilmenizi gerektirmez.Kayu çizgi filmini izlemeye istediğiniz zaman başlayabilirsiniz.Emin olun ki bir izlediğinizde diğer bölümleri de izlemekten zevk alırsınız. Kayu çizgi filmi örnek bir aile ortamının ve sosyal yaşamın temellerini bize aşılar.

Avatar

gülşen

16.06.2011 13:41

ben cailounun hayranıyım o benim mükkemmel bir dostum onun kardeşi var benimde kardeşim var yani onunla ortak bir yaşamlarımız var ve be onu çok çok seviyorum onun çizgi filmini ben çok seviyorum ve izliyorum

Avatar

sonay

16.06.2011 11:43

ben ve kuzim kayuyu çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çooook seviyoruz.hiç kaçırmıyoruz.kaçırsak bile pc den izliyoruz.ben 10 kuzim 9 yaşında ve hala izliyoruz.hastasıyıs.kayuyu çok çok çok çok seviyoruz neden kayu öğretici hayal geliştirici ve çoğu zaman güldürüyo hatta hatta hep güldürüyo.postada bazen kayunun eşyaları çıkıyo her zaman alıyoruz.kayunun dans eden bebeği falan hepsi bütün ürünler ben de ve kuzenimde var.kayuyu icat edene yani onu çizene allah razı olsun diyoruz ve ellerinde öpüyoruz.Allah işallah onlara uzun ömür verir aminnnnnnnnnn amin amin amin amin:) amin

Avatar

esma

16.06.2011 11:42

CAİLLOU çok seviyorum. Bir bölümünü bile kaçırmıyorum.CAİLLOU her başladığında televizyonun başına oturup bitene kadar izliyorum.

HER PAZAR HABERTÜRK GAZETESİYLE VERİLEN CD Yİ ALIYORUM……

CAİLLOU İZLEMEYİ HERKEZE TAVSİYEDE BULUNUYORUM ……….

HEM EĞLENDİRİCİ HEP ÖĞRETİCİ ……. TABİ OYUNCAKLARIYLA ÜRÜNLERİYLE BERABER….

BEN CAİLLOU ÇOK SEVİYORUM ODAMIN DUVARLARINI ONUNLA ŞEKİL VERİYORUM……

NOT.. BEN CAİLLOYU ÇOOOOOOOOOOOK SEVİYORUM……………….

Avatar

burcu

16.06.2011 10:50

ben burcu 3 yaşında oglum var ve kayuyu cok seviyo on aismini soruyolar benim adım kayu diyo ben büyüyünce kayu olacam diyo ve bütün gün bilgiyasayarın basında hep kayunun videolarını izliyo onun yaptıgı hareketleri yapıyo ve benimde kayunun annesi gibi davranmamı istiyo bu durum hem hoşuma gidiyo hemde kayunun alışkanlık yptıgını düşünmeye başlıyorum bende oturup izleme başladım ve kayu gercekten alışkanlık yapıyo :) mesela ben ona soruyorum videoyu acmadan önce oglum kayu ne yapsın düşünüyo kayu atta gitsin veya kayu parka gitsin diyo :)bazı geceler uyumuyo ona oglum kayu nuyuydu diyoruım tama bende uyuyscsm diyo ve uyuyo kayu gercekten cok iyi bi karekter ve cocuklara cok iyi örnek oluyo biz kayuyu cok seviyoruz ve o kayu bebekten istiyoruz aslında oglumu cogu seyi kayulu yatak örtüsü bazı tişörtleri atleti oyuncaklar duvar kagıtları bisikleti ama yinede o kayu bebegi istiyoruz son olarak sunu demek istiyorum her pazar habertürk gazetesi kayu cdsi veriyo ondan alıyorum ve ev gezmelerine gidince yanımdan eksik etmiyorum cünkü oglum cok yaramaz onu izleyince cok uysal bi cocuk oluyo teşekkürler cailouuuuu seni bende seviyorum :)))

Avatar

iklim bektaş

16.06.2011 09:47

ben iklim hergün kayyu ‘yu izliyorum .daha 3 yaşındayım . kayyu’yu izleyince kendimi kayyu’nun yerine koyarak eyleniyorum.ablam bana hep kayyu’yu açıyor bende sevinçle izliyorum.benim tek hayranım kayyu hergün onu izliyorum ve çok eyleniyorum … kayyu’nun yaptıklarını yapmak hoşuma gidiyor… iyiki kayyu var … onu çok seviyorum annem kadar … habertürk gazetesiyle babam bana her zaman getirir… bende hemen açıp akşama kadar izlerim hiç sıkılmadan… oyunada yer bırakırım… KAYYU GİBİ DİNAZORUMLA OYNAIM………….. YAŞASIN KAYYUMMMMMMMMMMM……

Avatar

elifnur sakarya

16.06.2011 08:49

Slm Ben Caillou cok seven Elifnur Sakarya. Ben Caillou cok seviyorum hayranıyım ben okula gidince caillou başlıyor ben buna cok üzülüyorum eve gelince saat 7.50 ta başlıyor ama bizim yumurcak tv cekmiyor.Ben bazı günleri bilgisayrdan izliyorum.Ben caillou neden seviyorum bilir yor musn kayyu her şeyi ögretiyor bilmdigm kelimeleri caillou dan ögreniyorum caillou okual giderken ya da ailesiyle biyre gider sanki hepsini ben yaşıyorum.cailou aile sine verdigi hoşgörüyü ben de aileme uyguluyorum ve bundan cok mutlu oluyorum.Aile sine karşı saygı ve hoşgörüyü benim aileminde hoşuna gidiyor.Caillou kardişi rozi ye nasıl güzel ve yardımcı oluyorsa bende onun gibi kuzenlerime ve yegenlerimi yardımcı oluyorum .Ailemin bana önergigi ilk cizgifilm bu dur.Caillou sokakta ve okula nasıl ki ailesinin yanı sıra arkadaşalarınada saygılı ve hoşgörü gösteriyor.Calliou hepimize örnek bir cocuk aldugunu sanıyorum.Bende onun gibi cizgiflimlerdeki davran maya calışıyorum.Ben caillou gercek cok seviyorum

Avatar

ebru

15.06.2011 23:32

Benim için Caillou bir çizgi filmden ibaret değil, o benim haytımın bir parçası bir anlamı.Onu görmediğimde kendimi iyi hissetmiyorum.Çünkü bu içten gelen bir sevgi.Diğer çizgi filmler gibi basitte değil yani tamam onlarda bir çizgi film yazarı haklarını yememek lazım ama o çizgi filmleri gibi değil bu hisleri sadece seviyorum diyenler değil içten sevenler bilir.

Avatar

irem

15.06.2011 19:55

aslında ben kayyuyu çok seviyorum daha 4 yasındayım benim ablam yazıyo kayu bebeğini almayı çook isterim her sabah öğlen akşam izliyorum kazanmayı istiyorum. kayu

Avatar

hayrunnisa

15.06.2011 19:22

kayyuyu çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk ama çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkk seviyorum hep onu kazanmak istiyorum bütün yarışmalarda ben kazanıyoydum ama ödüllerimden hiç biride caillou değildi ama eminimki ben o ödülü kazanırım.

Avatar

emir

15.06.2011 18:19

caillou yeğenim çok sever eğitici bir çizgifilim caillou nun sahesinde yeğenime yemek yedire bildik oyun caklarını topladı okula onun sahesinde gitti arkadaşları ile onun sahesin de iyi ola bildi bazen yemek yemezse kayu yiyor ama derim bu sahede yemeğiniyer ben bu yaşıma gel mişim kuyyuyu çok sedim

Avatar

reyhan

15.06.2011 18:08

ben kayuyu çoooooooooooooooooooooooooooooooookkkkkkkkkkkk seviyorum benim en sevdiğim arkadaşımdır onunla her şeyi yapmak isterim kayuyu o kadar seviyorum ki anlatamıyorum o benim canımmm çiğerim o nu hiç unutmuçam unutamamda nasıl unutuyum ki onu çok seviyorum çanım arkadaşım kayu biliyorum ki gerçek deyilsin ama çok da eylençelisin kardeşim kayu için ağlıyo hergün kayu bebek istiyo ama annem almıyo şu andada istiyo ben onun ağlamasına dayanamıyorum yumurçakda en sevdiim çizgi film kyu kayu kayu kayu kayu kayu kayu kayu kayu kayu kayu kayu kayu HEP KALBİMDESİN CANIM BİZE BİLGİLER ÖĞREDDİĞİN İÇİN ÇOOOOOKKKK TEŞEKKÜR EDERİM KAYUÇUM HEP RÜYALARIMDASIN HEP KALBİMDESİM SEN CANIMSIN KANIMSIN CANIM ARKADAŞIM KAYUSUN SENCaillou kayu gerçekten çok güzel bir çizgi film çocuklar onu çok seviyor çizgi film olsada kayu gerçekten çok severek izlediğim beğendiğim bir çizgi film hem onun bölümleri var her bölümünden bir ders alabiliyoruz ve ya bir şeyer öğrenebiliyoruz herkes onu çok seviyor onu ben her gün izliyorum ve çokta beğeniyorum herkesin beğendiğini düşünüyorum ne kadar büyük olsak da onu hep izleyeceğim her bölümü gerçekten çok güzel izlemeyen çocuklara tavsiye ederim çünkü çok güzel bir çizgi film eminim izlemeyenler izleyince gerçekten caillou kayu’yu sevecekler ve kendi kendilerine neden izlememişim daha önceden çok güzelmiş diyeceklerini düşünüyorum. Caillou kayu’yu çok seviyorum iyiki varsın caillou kayu seni çok seviyorum büyüyünce de seni hep izleyeceğimBenim içimdeki Caillou sevgisi anlatılamaz yaşanır aslında, bir gün babam kanalları zaplarken görmüştüm ilk onu dursun dursun çığlıklarıyla durdurmuştum onu çok sempatik hareketleri sevimli bakışları ailesiyle olan düzeni ve maceraları beni çok keyiflendiriyordu artık işten güçten pek bakamıyordum düşünebiliyormusun askere gittim geldim halen bakmaya çalışıyorum bir gün askerde çarşı iznine çıkmıştım bir ben baktım habertürk gazetesi caillounun cdlerini veriyor her pazar hepsini biriktirdim verdikçe gazete alıyorum zaten 4 yaşındaki yiğenimle birlikte seyrediyorum CAİLLOU’yu yiğenimde çok seviyor herzaman bakıyoruz boş zamanımda cdleride izliyoruz o ne derse onu yapıyorum yeterki Caillouyla birlikte mutlu olsun zaten bu hediyeyide yiğenim için kazanmak istiyorum İnşallah olursa ona çok büyük bi sürpriz olacak olmazsada artık ben ona alırım bi şekilde yiğenime caillounun saatini aldım onun sayesinde saati öğrendi iyi ki varsın caillou artık hep aileden biri olarak kalacaksın…Caillou kayu gerçekten çok güzel bir çizgi film çocuklar için ve büyükler için ders alınabilen özelliklere sahip olduğunu düşünüyorum. Çocukların böyle bilgilerndirici özelliklere sahip cizgi filmini izlemelerini öneririm. Caillou çok tatlı onu cok seviyorum…her yasta senı ızleyeceğim….bütün arkadaslarım ve kücük yegenlerim bayılıyo kayu ya . onun tişortunu ve bardaklarını almışlar ..

Avatar

mert

15.06.2011 17:54

kayu çok eğitici bir çizgi film.ben 11 yaşında olmama rağmen kayuya bayılıyorum.kayunun hayal gücü oyuncağı rexi dev bir dinazora dönüştürüyor.mesela kayu bir gün kendini karınca kadar küçük hayal etmişti.benim 4 yaşında bir kardeşim var.o roziye bayılıyor.çünkü kardeşim bir kız.kardeşim kayu sayesinde bir sürü şey öğrendi.bu kayuyu çizenlere çoooook teşekkürlerimi iletiyorum.ben ve kardeşim kayuyyu çoook seviyoruz

Avatar

zehra

15.06.2011 16:30

Caillou`yu izlerken neşem artıyor .nedense Caillou`yu izlerken içimdeki sıkıntılar gidiyor. Onun her bir bölümünü izlerken ahlak konusunda çok bilgileniyorum.Caillou`nun her bir bölümünü izlemeyi kendimi zorunlu bulurum ve hep izlerim. diyorumki keşke bütün insanlar caillou gibi olsa yani herkes bir sevgi kelebeğine benzese ne güzel olurdu. gece yatarken, okula giderken, oyun oynarken vs. acaba Caillou`nun diğer bölümü ne gibi güzel bilgiler anlatacak diye düşünürüm ve bir an önce yarın olsada Caillou`nun öteki bölümünü izlesem derim.Caillou benin vazgeçilemez sevgi meleğim :) (SeNi ÇoK sEvİyOrUm CAİLLOU) :) :)

Avatar

aşiyan gül neslitürk

15.06.2011 16:05

caillou çok eğitici bir çizgi film hatta bazen üzgün olduğumda onu izleyerek can sıkıntımı gideriyorum hatta uyku saatimi o belirliyor kaçırdığım bölümlride http://www.çizgiflmseyret.com dan izliyorum çizgifilm seyret .com un kurcularına hem teşekkür ediyorum hem de takdir ediyorum caillouyu çok seviyorum çünkü sadece bana değil annem ve babamada çok yardımcı oluyor bana nasıl davranacaklarını oradan yardım alarak öğreniyorlar cailloyu çok seviyorum çünkü her yaştan bireylere yol gösteriyor kısacası içimdeki caillou sevgisi benim günlük hayatımı değiştire biliecek kadar ileri

Avatar

fatma

15.06.2011 15:26

ben kayyuyu ççok seviyorum..

Avatar

ulviye

15.06.2011 14:19

caillou benim cn arkadaşım gibi çoq çoq seviyorum kayuyu

Avatar

Fatmasena

15.06.2011 11:11

caillou çok güzel bir çizgi film onu çok seviyorum hergün her bölümlerini izliyorum çok eğitici ve öğretici bi çizgi film kayu çevresindeki insanlarla çok keyifli vakitler geçiriyo eğitici ve öğretici bence süper bişey
caillou dan öğrendiğim çok şey var onu hergün izliyorum ve gerçek
hayatımdada ordan öğrendiklerimi uygulamaya çalışıyorum umarım herkesede örenk oluyodur evde bi çok seyim caillou resimli
nevresim takımım.para cüzdanım,tişörtüm,cd.tiyatrosuna bile gittim caillouyla resim çektirecektim ama ondan utandım çektiremedim.kısacası caillouyu çok seviyorum keşke hergün yanımda olsa onla oyunlar oynasak ne güzel olurdu hep bunu hayal ediyorum
caillouyu iyiki tanımışım.onu çok seviyorummmmmmmm…

Avatar

Rabia

15.06.2011 10:50

ben caillouyu çok eğitici olduğu için çok seviyorum ve öneriyorum caillounun her bölümünden birşeyler öğreniyorum caillounun kardeşiyle anlaşması büyüklerine saygılı olması her çocukta olması geren bir davranışdır caillounun toplu olmasını bütün çocuklar örnek almalı ve uygulamalıdır . Caillouyu sunan herkeze Teşşekkür ederiz

Avatar

nisa kanpolat

15.06.2011 10:28

caillou (kayu) çok severek izliyorum.çok eğitici ve öğretici.bu çizgifilimin bir özliği ise çok eğlenceli bu yarışmada kaybetmek hiç umrumda değil çünkü caillou (kayu) nekadar sevdiğimi anlatabilmek beni çok mutlu ediyor çünkü kayuyu ailemden son ra sevdiğim en güzel şey bugün tatile girdik yani daha çok caillou(kayu) izlemeye vakitim olacak caillou’yu(kayu’yu) çoooooooooooooooooooooook seviyorum. canım caillou(kayum) seni çok seviyorum.

Avatar

İREM

15.06.2011 10:19

ben kayuyu çoooooooooooooooooooooooooooooooookkkkkkkkkkkk seviyorum benim en sevdiğim arkadaşımdır onunla her şeyi yapmak isterim kayuyu o kadar seviyorum ki anlatamıyorum o benim canımmm çiğerim o nu hiç unutmuçam unutamamda nasıl unutuyum ki onu çok seviyorum çanım arkadaşım kayu biliyorum ki gerçek deyilsin ama çok da eylençelisin kardeşim kayu için ağlıyo hergün kayu bebek istiyo ama annem almıyo şu andada istiyo ben onun ağlamasına dayanamıyorum yumurçakda en sevdiim çizgi film kyu kayu kayu kayu kayu kayu kayu kayu kayu kayu kayu kayu kayu HEP KALBİMDESİN CANIM BİZE BİLGİLER ÖĞREDDİĞİN İÇİN ÇOOOOOKKKK TEŞEKKÜR EDERİM KAYUÇUM HEP RÜYALARIMDASIN HEP KALBİMDESİM SEN CANIMSIN KANIMSIN CANIM ARKADAŞIM KAYUSUN SEN

Avatar

muhammet ali

15.06.2011 09:03

Caillou seni cok seviyorum sen olmasan biz kiminli eyleneceğiz sen olmasan canımızın sıkıntısını kim geçirecek iyki varsın keşke çizgi filmin hiç bitmese sen hep bizimle kal bizimle yaşa yanımızdan ayrılma seni çok çok çok seviyorum sen benim ailemin bir parçası gibisin

SENİ SEVİYORUM

Avatar

EMİR

15.06.2011 09:03

caillou seni ne kadar severim anlatamam herkese iyi örnek oluyorsun her bölümünde bir öğüt var caillouyu kimyaptıysa çok güzel bir filim en sevdiğim film ccaalliilloouu seni çok seviyorum caillou roziyide öyle

Avatar

TAHA

15.06.2011 08:42

Caillouyu çok seviyorum.Çünkü o bana kötü yaptığım şeyleri düzeltmemi sağlıyor.O bana duygularımı anlatıyor.Bu yüzden onu çok seviyorum.Gerçek olmasada benim ruhumda bir gerçek artık o.Caillouyu çok seviyorum.Sevgilerimle…..

Avatar

ceren

14.06.2011 22:14

ben calliou çok çok seviyorum iyiki var :)

Avatar

fatmanur çapar

14.06.2011 22:04

kayuyu o kadar çok seviyorum ki keşke o benim arkadaşım olsaydı

onunla güler ononla ağlardım kayu benim canım canımın içi kalbimin

bir parçası gibi ben tam bir kayu hayranıyım bana dünyaları verseler

kayuyu vermem kayu filminden çok yararlı şeyler öğreniyoruz kayuyu

izlemeyen arkadaşlarımıza öneriyorum kayuya sevgimi anlatamam

çünkü kayuya sevgim çooooooooooooooooooooooooooooooooook

büyük kayu senin annen baban çok iyiler bu arada da kız kardeşin

çok çok tatlı ve çok çok şirin bikeresinde seni rüyamda görmümtüm

beraber dönmedolaba bindik dondurma yedik seninle çooooooook

eğlendik rüyamda seni çok çok seven fatmanur çapar

Avatar

melis

14.06.2011 21:57

kayu gerçekten çok güzel bir çizgi film çocuklar onu çok seviyor çizgi film olsada kayyuyu gerçekten çok severelk izlediğim beğendiğim bir çizgi film hem onun bölümleri var her bölümden bir ders alabiliyoruz ve ya bir şayler öğreniiriz her kes onu seviyor onunla oynamak gülmek yüzmek piknik yapmak parka gitmek istiyor kısacası onla sonsuza dek birlikte olmak istiyor kısacası ben onu çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok seviyorum

Avatar

melis

14.06.2011 21:45

ben kayuyu çok ama çok ama çok ama çok severim 10 yaşımda olmama rağmen çok severim ve seve seve izlerim kısaca ben onu çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok severim

Avatar

gizem

14.06.2011 21:16

Benim Kardeşim de Herkez gibi caLLiou’yu sewiyor.Çokta biLgi verici ve eğLendirici bir çizgifiLm .Ben 12 Yaşında oLduğum HaLde bende sewiyorum diyebiLirim .Kardeşiminde Calliou’yu izLemesini onaylıyorum.Kardeşim TeLevizyonLa seyretmeyi bırakıp biLgisayardan biLe izLiyor .Bütün çocukLarın izLemesini Tavsiye ederim.Kardeşimde Calliou’nun oyuncağı ayakkabısı ve Kabanı biLe war . Yumurcak KanaLını TEBRİK EDERİM :)

Son !! Kardeşim için Heerşeyi yaparım. İnşallah Kazanırım. !

Avatar

aaaaaaaaaa

14.06.2011 20:40

caillou caillou sen olmasan ben naparım caillou caillou seni çok seviom sen olmasan naparım sen benim herşeyimsin laaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
lalala

Avatar

ayşenaz

14.06.2011 19:07

ben kayu’yu cok seviyorum. onu bir çizgi film olarak değil arkadaşım olarak görüyorum.kayu’yu görmek isterdim.onunla gezmek ve parka gitmek isterdim.ama o bir çizgi film kahramanıo yüzden kayu ile hayalimde oyunlar oynuyorum.kayu’yu kendime örnek alıyorum ailemde bunu onaylıyor çünkü öğretici ve eğlendirici kayu’yu çoookk seviyorum.

Avatar

Kutay

14.06.2011 18:45

Aslında bu benim ve kardeşim için çok iyi olurdu kardeşim kayuyu benden daha çok seviyor ben sadece seviyorum ama evin sevdiğinin toplamı %98 ama ben kayuyu çook çok çook çook çook çokk çook çok çok çok çok çok çok çok ççok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çoooooooooooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkama çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk ama ççoooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk seviyorummmmmmmmmmm eğer o hediyeyi kazanırsan hemen yapacağım tek şey onu kardeşime vermek olıcak :) :D :) :D :) :D :) :D NOT: BEN 12 KARDEŞİM 6 YAŞINDA O YÜZDEN KARDEŞİM ÇOK SEVİNİR ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

Avatar

şevval asena

14.06.2011 18:06

kayu oyuncağını isteme nedenim kayu oyuncağı istryrn birisine vericem tanıdığım birisi çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk istiyor

Avatar

şevval asena

14.06.2011 18:04

kayu çok çok seviliyor

Avatar

kaan

14.06.2011 17:51

evt cailliou dünyanın cizgi filmi seve seve izliyorum ve kayuyu seviyorum artık 5.c deyim kayu filmini bırakıcam

Avatar

kaan

14.06.2011 17:50

slm ben kaan cailliou dünyanın en iyisidir sevdigim ve hep izledim

o diziyi kl kafasıyla cok eglenceli

Avatar

selami

14.06.2011 16:48

çok güzel benimde olmasını isterim

Avatar

mervenur

14.06.2011 16:40

ben caillou’yu çok seviyorum o üzülünce bende üzülüyorum sevinince bende seviniyorum bazen haksız olabiliyor ama sonra farkına varıyor erken düşünüyor kardeşi rozi ile pek anlaşamıyor olsada onu çok seviyor ikisi birbirlerinden çok şey öğreniyorlar arkadaşlarıyla iyi geçiniyor bazen mızıkcılık yapabiliyor ama hatasını anlayınca hemen özür diliyor

Avatar

meliha tezcan

14.06.2011 15:11

koyu seni çak seviyorum hergün sabah galktımıda üstümü ginirken hemen televizonu açıyorum yumurcağı açıp izliyorum.senin bölümlerini hiç kaçırman çünkü seni seviyorum.seni büyünceye dek sevicem ve hiç unutmiyacağım hep kalbimdesin

Avatar

suay

14.06.2011 14:43

kayuyu çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çokı çok çok çok seviyorumm

Avatar

şevval asena

14.06.2011 14:21

kayu ilk çıktığından beri izliyorum ve çok seviyorum küçüklere herşeyi

öğretiyor iyiki kayu var çok teşekür ederiz

Avatar

buse özdemir

14.06.2011 13:48

caillou yu seğrettiğimden beri ona çok bağlandım artık her gün onu seviyorum hatta hafta sonları caillou nun sidi sini bile kaçırmıyorum böylece kayyuyu her zaman tekrar tekrar seğretmiş oluyorum şu ana kadar en sevdiğim çizgi filim cailleou nun çizgi filimi dir. ve olumlu davranışlar beceriler ve daha çok güzel şey öğretmektedir. bence herkez cailleou yu mutlaka seğretmeli herkeze tavsiye ediyorum….

Avatar

kübragül

14.06.2011 13:38

ben kayusuz yaşayamam kayuyu çok çok çok çok çok çok çokçok seviyoyum lütfennn nolur hç bebğim yok tek kayum olsun bari

saygılarımla:kübra gül
seygiyle kalın

Avatar

kübra

14.06.2011 12:17

BEN CAİLLOU (KAYU) YU ÇOK SEWİYORUM KARDEŞİM EĞLENEREK

VE GÜLEREK İZLİYO VBE ŞUAN BİLE İZLİYO O DA ÇOK SEWİYO KAYUYU

KAYU RESMİNİ GÖRDÜ TIKLA DEDİ BANA ONDAN AL DEDİ BEN DE

KAZANMAK İÇİN İSTEMİYORUM KARDEŞİM İÇİN İSTİYORUM Bİ TANE

DAHA ALMIŞTIK ONA HALEN DE BANA ALIN DİO HEP GECELERİ

ONLA BİRLİKTE YATIYO AMA UYUYAMIYO ÇÜNKÜ DÜĞMESİNE BASILINCA

ŞARKI SÖYLÜYO KARDEŞİMDE BUNUN GİBİ İSTİYO İNŞALLAH KAZANIR

KARDEŞİM İÇİN CANIM DAN ÇOK SEWDİĞİM KARDEŞİM İÇİN DİYECEĞİM BU KADAR ….

Avatar

ezgi

14.06.2011 11:18

kayuyu dünyadan çok çok çok çok çok çok çok ve bütün evrenden çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çomk çok çok çok çok çok çok çok seviyorum kayuya hayranımkayuyun çizgi filmleri bitmesin hep yenileri başlasın çünkü kayu biterse televizyonu bile açmam ben

Avatar

dilara

14.06.2011 11:14

caillouyu kardeşim ve ben çok seviyoruz,ben 13 yaşımda olmama rağmen caillouyu çok severek izliyorum.Kardeşim bir caillou hastası herhalde caillou olmadan yaşayamaz,bende.Cillouya bakınca kardeşimi görüyorum,caillou nasıl davranırsa,kardeşimde öyle davranıyor caillou herhalde kardeşime ilham veriyor.Bu yorumu yazarken kardeşim CAİLLOU diye bağırıyor… Cailloyu okul hayatımda,evde veya birçok yerde rastlıyorum ve caillouyu nerede görsem ona sevgim ve bağlılığım o kadar artıyor.Evimizin her köşesin hatta her yerinde caillou posterleri oyuncakları(v.b)bir çok şey var ve CAİLLOUYU ÇOK SEVEREK İZLİYORUZ…

Avatar

selenay

14.06.2011 10:27

caillou çok seviyorum

Avatar

selçuk

14.06.2011 08:30

kayuyyu yu çok seviyorum.En çok sevdiğim yönlerinden biride dürüstlüğü.Eminim ki kayyu yu seven birçok insan vardır.Bende onlardan birtanesiyim.Henüz 7 yaşındayım ama kayyuyu çok seviyorum.Büyüdüğümde bile içimdeki kayyu sevgisi hala kalacak.Kayyu benim için bambaşka birşey.Kayyuyu ilk izlediğim zaman 5 yaşındaydım.7 yaşıma gelene kadar kayyudan birçok şeyleri öğrendim.Başta dürüstlüğü.her insan küssede darılsada içinde bir çocukluk ve çizgifilim kahramanı vardır benim çizgifilim kahramanım ise kayyu.Kayyuyu herzaman izliyorum.Çünkü dost canlılığını,arkadaş sevgisini,duyarlılığını,ayrıca dürüstlüğünü seviyorum.ablam 13 yaşında ama o bile kayyuyu çok seviyor.eğer kayyu oyuncağını kazanırsam söz veriyorum o oyuncağı hiç yanımdan ayırmayacağım.Ağladığımda üzüldüğümde sevindiğimde hatta doğumgünümde kayunun resimlerine baktım.Ama artık resimlerine değilde oyuncağına bakma istiyorum.Ayrıca iyiki varsın kayyu.

Avatar

deniz

13.06.2011 22:16

onu çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok seviyorum hergün izliyorum keşke gerçek olsaydı da yanıma gelebilseydi yanıma gelirse eğer onunla hergün oynarım keşke o benim kardeşim olsaydı benim kardeşim benimle hiç oynamaz hergün sıkılırım lütfen ödülü bana verin lütfen size yalvarıyorum ben onu öylesine çok seviyorum ki onun için kendimi arabaların önüne atarım lütfen bana verin oyuncağı lütfen sizleri çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çokçok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok seviyorum deniz

Avatar

irem

13.06.2011 20:15

kayuyu çok seviyorum

Avatar

semanur

13.06.2011 18:57

ben kayuyu canımdan çok ama çok severim kayu bitse kendimi oldürürüm çünkü kayuyu çok seviyorum innşallah kazanırım benim derdim yenmek değil benim derdim o bebeği alıp ona sımsıkı sarlmak allah kabul ederse kazanırım allah kabul etmezse kazanmam çünkü dediğim gibi benim derdim kazanmak ben ondan başka birşey istemiyorum o olmazsa kendimi öldürürüm –son– lütfen ama çok lütfen

Avatar

kaan

13.06.2011 18:43

çok güzel bir çizgi film yha en sevdigim çizgifilmdir.

Avatar

yasemin

13.06.2011 18:41

cailloyu seviyorum çünkü, caillou çok güzel bir çizgi film ayrıca çocuklar da caillou’yu çok seviyorlar.ve caillou’nun çizgi filmlerini severek ve isteyerek izliyorum.hep de büyüsem bile caillou’nun çizgi filmini izliyeceğim.ayrıca her bölümünden ders çıkarabiliyorum.ve caillou’ya bayılıyorum.büyüsem de büyümesemde hep caillou’yu izlicem. eğer çizgi filmler gerçek olsaydı ben caillou’yuyla tanışmak isterdim.çünkü gerçekten caillou’yu çok seviyorum.iyiki varsın caillou seni çok seviyor ve izliyorum ben.ben caillou’yu çok seviyorum…

Avatar

hazal özgüney

13.06.2011 18:15

Cailou çizgi filmini çok seviyorum eğitici ve öğretici olduğundan
dolayı ailecek izliyoruz.Yengem in iki çocuğu var dört senedir hiç kaçırmadan sabah akşam izliyorlar Oğulu caillou gibi bilmediği yada yapamadığı yapmak istediği şeyleri annesine ve babasına sorarak gelişiyor ve öğreniyor.Çok şirin yengemde çocuklarına cailloulu bardak,tabak,oyuncakları alıyor.

Avatar

Şerife Betül

13.06.2011 18:06

cailloyu çok seviyorum

Avatar

kayu

13.06.2011 18:05

kayu oyuncağıalmak istiyorum

Avatar

melike

13.06.2011 18:01

ben kayyu yu kazanmak için elimden geleni yapıcam

Avatar

sena

13.06.2011 17:39

bn kayuyu çok sewiyoyum bn 8 yaşındayım nolur kayu verin

Avatar

büşra

13.06.2011 16:58

Caillou seni çok ama çok seviyorum . Senden çok şey öğreniyorum . Hiç çizgi filimini kaçırmam . 100 yaşıma gelsem bile seni seviyorum vede izliyorum. Seni okadar seviyorum ki hiç bir şeyine dayanamam.Caillou ben seni okadar seviyorm ki senin filmlerini kaçırırsam ağlarım ben.Annemde bana çok izle diyor.Her şeyi senden öğrendim caillou.Vede çok akıllısın. SEVİYORUM SENİ

Avatar

selin açıkgöz

13.06.2011 15:47

kayum canım kayum seni çok seviyorum kayu

Avatar

seydanur

13.06.2011 14:56

caillou seni çok seviyorum yani seni bütün dünya çok seviyor.Sen benim için en değerli şey sin. CAİLLOU sen benim için hem ana hem de babasın.hersey oldun bana caillou. bu sey senin için sarkıydı.cnm:)daha bitmedi. cnm.seni cok seviyorum.isallah ben kazanırım seni hem bana karne hediyesi verirlerkazanmasamda önemli değil.seni nekadar sevdiğimi anlattım ya o bana yeter cnm baybay. caillou

Avatar

arzu

13.06.2011 14:47

benim hiç caillou oyuncak bebegim olmadı çizgi filimini severek izliyorum calliounun ailesini çoookkk seviyorum inşallah bir calliou bebegim olur

Avatar

sümeyye erkan

13.06.2011 11:16

ben bunu abime yazdırıyorum.ben bir cailou hastasıyım ne zaman tv de çıksa hiç kaçırmam .kaçırdıklarımıda internetten izlerim.ben cailou çok amaçok çok seviyom.ben onu izlerken içimde sanki bir cailou çıkıyor sanki.işte cailou sevğisi bu dur.eğer oyuncağı alırsam akşamları yastığımın yanında coilou bebeğimle yatacağım.inşallah oyuncağı alabilirim eğer alamazsam o içimdeki cailou senğisi bitmez inşallah

Avatar

yasemin

13.06.2011 11:07

çocuklar bence kayu çok güzel bir çizgi film kahramanı ben o başlamış başlayanı bütün filmlerini hiç kaçırmadan izlerim

Avatar

seren

13.06.2011 10:27

Caillou’yu seviyorum çünkü, onda kendimden birşeyler buluyorum. Okula giderken ya da evde ailesi ile vaktini geçirirken sanki tüm olanları ben yaşıyormuş gibiyim. Özellikle her bölümünde verdiği eğitici bilgilerin yanında büyüklerine karşı saygılı oluşu benim gibi aileminde hoşuna gidiyor. Ailemin bana izlememi önerdiği belkide tek çizgi film diyebilirim.Ben ailemden bir kisi kaybettim ve Caillo kayu bana aylesini cok seviyoddu bende bahzen onu kendi yerime koyuyorum ve o guzel bir aileye sahhip oldugu icinde cok mutluyum ben onu cok seviyorum ailesinide belki ailem de bir parcasi gitmittiya o guveni ben kayyudan aliyorum seni omrun moyunca bakicam evlenin ce ve nine oldugum zaman orgu orerken bile bunu unutma ben seni cok seviyorum kayu bide su var ben aslında kayu nedir bilmezdim bizde yumurcak tv olmadığı için izlemezdim. Kayuyu bir kere izledikten sonra çocukluğumu tekrar yaşamıs gibi oldum, bizde yumurcak tv olmadığı için hergün kayunun olduğu saat içinde amcalara izlemeye giderdim ve halada izlemeye gidiyorum. Bu kayunun küçü yada büyük kişi ile hiç alakası yok yani mesela ben 14 yasındayım hala izliyorum. Kayunun bölümleri güzel ama tek sorun su kayunun kafasında tek tel saçın olmaması ben kayuyu bildiğim hergünden beri izliyorum sbs olduğu halde onu izliyorumdum. Bunuda aynı ders çalışmak, test çözmek , vs gibi seyler gibi alıskanlık haline getirdim. Bu filmde emeği geçen herkesi candan kutlarım ve basarılarının devamını dilerim

Avatar

Melih Can

12.06.2011 23:06

MERHABA!Ben 6 yaşındayım. Bunu ablama yazdırıyorum. Ben ”CAILLOU”’yu çok çok çok seviyorum.Onu dünyalar kadar çok seviyorum.”CAILLOU”’nun çizgi filmini hiç kaçırmıyorum. Ablam ”bunu izle, bu çok eğitici bir çizgi film ”diyor.”CAILLOU”’yu izleyince çok mutlu oluyorum.Ben onun yerinde olmak isterdim. ”CAILLOU”’nun satılan oyuncak bebeklerinden istiyordum , ama çok pahalı.Belkide burada bu ”CAILLOU”’yu alabilirim. Ben bu oyuncağı çok istiyorum.Eğer onu kazanırsam yanımdan hiç ayırmayacağım,ona hediyeler alıp, onu öpeceğim.Onu sıkı sıkı kucaklayıp , uyuyacağım.ALLAH’a dua ediyorum, inşallah benim olur.Diğer arkadaşlarıma şans diliyorum.

Avatar

rabia

12.06.2011 23:06

kayuyu ben çok seviyorum hatta şarkı yazdım benim güzel kayum sevgilikay talım bbenimmmmmmmmmmmmmmmm.kayu kayu kayu:):)::)

Avatar

rabia

12.06.2011 23:03

ben kayuyu çok seviyorum sırf kayu için babama uydu aldırdım internetten bile izliyorum her gün izliyorum saat lerce izlerim annem bile izliyor artık pazar günleri sidihini alıp hemen izliyorum .ben kayuyu çok seviyorummmmmmmmmmmmmm:)

Avatar

Melih Can

12.06.2011 22:42

Ben 6 yaşındayım. Bunu ablama yazdırıyorum. Ben ‘CAİLLOU”yu çok çok çok seviyorum.Onu dünyalar kadar çok seviyorum.Ben onun yerinde olmak isterdim. ‘CAİLLOU”nun satılan oyuncak bebeklerinden istiyordum , ama çok pahalı.Belkide burada bu ‘CAİLLOU”yu alabilirim. Ben bu oyuncağı çok istiyorum.Eğer onu kazanırsam yanımdan hiç ayırmayacağım,ona hediyeler alıp, onu öpeceğim.Onu sıkı sıkı kucaklayıp , uyuyacağım.ALLAH’a dua ediyorum, inşallah benim olur.Diğer arkadaşlarıma şans diliyorum.

Avatar

ahmet tuna

12.06.2011 21:37

ben de caillou gibi 4 yaşındayım

Avatar

ahmet tuna

12.06.2011 21:31

ben caillou yu çok seviyorum abim caillou yu açınca çok seviniyorum artık caillou yainanmaya başladım

Avatar

elif

12.06.2011 21:18

kayuyu çok güzelm her zaman kardeşimle
izli yorum ama bazen okuldayken izliye miyorum

Avatar

Leyla

12.06.2011 15:52

Merhaba ben Leyla bunu anneme yazdiriyorum cunku ben daha 5 yasindayim ama kayunun bulumlerinini hic kacirmiyorum.
Onu sonzuz askla seviyorum inanin ki bu bebek benim olsun diye can atiyorum geceli onunla beraber uymak istiyorum onunla konusmak ona masallar anlatmak istiyorum.
Caillou bebek benim olursa gercekten inanamacaniz bir sevinc duyucam onunla oyunlar oynicam hergun o nekadar benden daha buyuk olsada ona asigim cok guzel bir film Caillou u izlemeyenleri vede sevmeyenleri ende sevmiyorum.

Avatar

meriç tan aksoy

12.06.2011 15:34

inşallah kazanırız inşallah kazanırız ve kaybedersek üzülürüm

Avatar

meriç tan aksoy

12.06.2011 15:32

ben caillou (Kayu) ben çok seviyom hep izliom ve internetten izliom

Avatar

melike

12.06.2011 14:44

Benim Kayu’yu çok seven bir kardeşim var. Ne zaman Kayu’yu ister misin

diye sorsam hep evet diyor, ve kayu’yu bilgisayarda açsam hep aaaa Kayu

diyor. Umarım Kayu oyuncağını kazanırız. Kazanırsak hem ben hem de

kardeşim sevinir. Ama kazanamazsak üzülürüz, ve umarım kazanırız.

Avatar

emir

12.06.2011 13:31

caillou seni hergün izliyorum sen bana her güzel şeyi ögrettin seni cok seviyorum herkese tavsiye ederim caillou cok güzel bir cizgi filim onu begenin o bize iyi alıskanlık kazandırıyor yapmadıgımız sevmedigimiz seyleri onu izleyerek yapıyoruz caillou seni seviyorum

Avatar

Rüveyda

12.06.2011 12:36

benim kardeşim Caillou çok seviyor çocukların dikkatini çekmesi yanında onları iyi ve güzel alışkanlıklar,eğitici öğretici bilgiler ve daha bir çok özellik kazandırıyor bu da onların büyüdüklerinde bazı şeyleri daha çabuk hayata geçirmekte yardımcı olacağını düşünüyorum.ben 12 yaşında olmama rağmen caillou’yu izlerken sıkılmıyorum.hem bu caillou’nun çizgi filmi çıktığından beri cailounun yeni oyuncakları ve benzeri şeylerde piyasaya sürüldü.bu oyuncaklar çok faydalı mesela boyamalar,yapbozlar ve daha bir çok şey………

Avatar

damla

12.06.2011 12:10

ben caillou`yu çok seviyorum.Bir bölümünü kaçırmak istemiyirım ama bizde Yumurcak Tv İ YOK. aMA BİLGİSAYARDN İZLEYEBİLİYORUM

Avatar

havva

12.06.2011 11:03

cilloyu ccccooookkkk sseevviiyyoorruumm ve onu hep izliyorum hiç bir bölümünü kaçırmadan izledim senin öğretici çizgi filmlerini hep izledimve hep izliyeceğim seni çok seviyorum caillou

Avatar

sedef polat

11.06.2011 19:26

caillouyu çok seviyorum.severekde izliyorum.abime cdlerini aldırıp herzaman bıkmadan izliyorum ve bu bebeği çok istiyorum.yakın zamanda sinemasının çıkmasınıda istiyorum. caillounun en büyük hayranı benim . evin her yerinde caillounun posterleri var.benim içimdeki caillou sevgisi anlatılmaz yaşanır. benim gibi çocuklar için çok eğitici bi çizgi film hatta en eğitici çizgi film.aplalarım izin vermemesine rağmen tüm bölümlerini izledim izlemeyede bıkmadan devam edeceğim.caillouyunun bitmesini istemiyorum sürekli oynamasını istiyorum.daha 6 yaşında lmama rağmen çocuklarımada izletmek istiyorum.inşallah bitmez.caillou çok severek izlemeye devam edeceğim. <3 caillou <3

Avatar

Gökhan-Serpil Otar

11.06.2011 19:16

Caillou yu çok seviyorum çünkü oğlum EGE onu seyrederken çok mutlu oluyor bende huzurla onu televizyon karşısında bıraka biliyorum çünki biliyorum ki Caillou ona doğru ve güzel şeyler öğretirken keyifle seyrediyor ve eğitci olduğunu biliyor…um bende çok şey öğrendim bide şiddet dolu çizgi flimlerden farklı olduğu için seviyorum …. tüm annelerinde benimle aynı fikirde olduğuna eminim.. oğlum EGE için Caillou bebek istiyorum…sevgiler

Avatar

Kudret ÖZCAN

11.06.2011 18:58

Caillou yu seviyorum her hafta gazeteden babama onun cd sini alıp izliyorum.Caillou yu babamın gazete alması ve gazeteden verilen Cd sayesinde izlemeye başladım. Artık her hafta babama gazete aldırıyorum. Onu izledikçe birşeyler öğreniyorum. Benimde onun gibi kardeşim var. Tıp ki bizim ailemize benziyor.Caillou nun annesi, babası, kardeşi, kedisi ve arkadaşları ile konuşup sorular sorması onlarla vakit geçirmesi sayesinde bende birşeyler ögreniyorum. Ayrıca çok sevimli ve izledikçe izleyesim geliyor. Cd lerini tekrar tekrar izliyorum. Caillou aynı halktan bir aile çocuğu gibi günlük yaşantısı olan yaşadıkları günlük hayata benzeyen biri olduğu içinde seviyorum. Seni seviyor ve izliyorum Caillou.

Avatar

bengisu sarul

11.06.2011 17:38

merhaba caillou seni çok seviyorum çünkü benim hayallerimde yapmak istediğim şeyleri senin hayallerinde görüyorum benim hoşlandığım şeyleri yapıyosun ben banyo yapmaktan önceleri hoşlanmazdım senin gibi ama artık gördümkü ailen sana banyoyu sevdirdi sende bana sevdirdin sen varken tv de hiç bir zaman seni bırakıp başka şeylerle ilgilenemem seni orda yanlız bırakamam sen benim sanalda olsa en iyi arkadaşımsın seninle beraber herşeyi öğreniyorum ve seninle beraber büyümeye başlıyorum her an heryerde seni görmek isteiğim için bilgisayar masaüstü resmim odamadaki duvar resimleri ayakkabılarım bardağım battaniyem de hep sen varsın her zaman benimlsin herzaman seninleyim caillou seni çookk seviyorumm..

Avatar

bengisu

11.06.2011 17:31

Ben Caillou yu çok beğenerek izliyorum ve kızımada izlettiriyorum ve çok keyifli caillou sayesinde bir çok şeyi öğrenmiş oldu kızımı yetiştirmemde çok önemli bir rolün var caillou düzgün konuşmayı oyuncak toplamayı arkadaşlarıyla oynarken paylaşmayı öğrenmesinde çok yardımcı oldun kızıma şu ana kadar çıkan oyuncaklarını bir çoğunu aldık battanyesi bardağı kitabı ayakkabısını bile caillou istiyo sende başka hiç bir karakter etkileyemedi kızımı bu kadar caillou tv de bittiğinde bilgisayar geçiyor ve bilgisayardan devam ediyor izlemeye daha çok şey öğreneceiğini biliyorum senden teşekkürler ediyoruz izlemeye devam diyoruz..

Avatar

Edanur

11.06.2011 17:22

Caillou’yu Cok seviyorum cünkü bize iyi bir hayat kötü günümüzde bile mutlu olup yaolumuzun güzel gideceğinii anlatırr.her bölümünü izledim ve izlemeye devam edeceğim.Caillou sevgisi anlatılamaz yaşanır aslında,odam cailouyLa doLu rüyaLarımdaaaa görüyorum onu bitane o . ben özür dilemeyi,arkadaşlarımla iyi anlaşmayı kısaca ailemden sonra tüm öğreneceğim düzgün blincli bilgiyi ondan öğrendim kac yaşıma gelirsem geliyim o benim için cok önemliii önemliii olucak ta her zaman . kayu sanki benim hayatımı yansıtıyor aynı düşünceler aynı hayattıımı sanki onla yaşıyorum o benim için bir cizgiflim kahramanı değil ki. o benim için birr kardeş mutluluğun yolunu gösteren bir kardeş.Seviiyorum Senii Kayuuuuuuuuu….Hemde Cokk ! <3

Avatar

nida

11.06.2011 13:09

caillou seviyorum çünkü eğitici ve öğretici olduğu için vede anlamlı bir çizgi film olduğu içinde seviyorum caillou izlerken kardeşlerimle ve ailemle iyi vakitler geçiriyorum bu yüzden caillou çook seviyorum caillou bebeğinin benim olmasını çook ama çook istiyorum benim olursa sevinirim caillou çizgi filmi inşallah hiçç bitmez ve bizde ailecek mutlu oluruz caillou sevmemin nedeni biz çocukları eğitmesi ve sevgi saygı bu nedenle bütün çocuklar ve aileleri caillou seviyorlar ve bende seviyorum inş caillou bebeği benim olcak diye umut ediyorum

Avatar

melisa

11.06.2011 12:33

Kayu en çok sevdiğim bir oyuncak karekterdir.kayu her konuyu en iyi şekilde anlatarak öğretiyor.ben veya başka çocuklar için çok değerli.o unutulcak bir çizgi karekter gibi değil.mesela miki mavs artık unutuldu.90sene veya100000sene geçse onu unutmayacağım. onun blümleri günlüğümde saklı. onu çok seviyorum.sevgim anlatılmayacak kadar değrli.anlatılamaz.ben yedi yaşındayım.ondan başka çizgi arakerler.onun kadar önemli veya değerli değil.ailem gibi seviyorum onu.onun doğum gününü bilmek için çalışıyorum.bir gün oraya geleceğim ve onu seveceğim

Avatar

Gökçe

11.06.2011 12:26

Biz kayuyu ailecek izliyoruz .bnce çok yararlı bii çizgi film .kardeşlerimde çok sewiyolar belki biraz sıkıcı gelebilir izlemeyenlere ama çok güzel.hem öğretiyo hemde eğlendiriyor.bu yorumu hediyeniz için deil bnm kayu hakkımda düşüncelerimi görün diye yazıyorum bnm çevremdeki herkes kayu izliyor izlemeylerde ben yanlarındayken izliom onlarda alışıyorlar.benim kendi düşenceklerime göre kayu için hiçbir zaman geç deildir her yaşa her kese göre bi çizgi film uzun uzun şeyler yazmaya gerek yok kısa olsun öz olsun iki cümleyi tekrar tekrar yazmak çok saçma benim kayu hakkında düşüncelerim bunlar ….

Avatar

beyza

11.06.2011 12:15

ben 10 yaşındayım.kardeşim 3 yaşında.beraber caillou izlemekten çok zevk alıyoruz.bizi hem egitiyor,hem ögretiyor.kardeşimin bütün hayatı caillou oldu.annem kardeşime masalları caillouyuda katarak anlatıyor.annem ve babamda bazı konularda kayu izleyerek bilgileniyorlar.benimle birlikte kardeşim caillou izlerken sanki o anları yaşıyor gibiyiz.İYİKİ CAİLLOU VARSIN…caillounun yumurcak tvdeki saatlerini ezberledik.yumurcak tvden bittikten sonra intarnetten girip izliyoruz.kardeşim için caillounun bebegini kazanmayı çok istiyorum…kardeşimin kıyafetlerinin çogu caillou resimleriyle dolu.kardeşim o kıyafetlerini çıkarmak istemiyor kirlenseler bile.biz çooookkkkkkkkk seviyoruz.caillounun büyükannesi ve büyükbabasıda büyüklerimize örnek oluyorlar.bende caillou gibi arkadaşlarımla çok iyi anlaşıyorum.herşeyimi arkadaşlarımla paylaşıyorum.oyuncaklarımı,boyalarımı,yiyeceklerimi vb. anneme ve babamada kardeşimle birlikte caillounun yaptıgı gibi yardımcı oluyoruz.görevlerimizi biliyoruz.caillou inşallah hiç bitmez.birde ben caillou sayesinde dış doktoruna gitme korkusunu yendim ve çürük dişlerimi çektirdim.cailloudan örnek aldım.bütün günlşerimiz caillou ile dolu ve mutlu biir biçimde geçmesi dileğiyle…

Avatar

aşkın ünlü

11.06.2011 11:42

cailloyu çok seviyorum çünkü iyi bir çocuk egitici yeyler ögretıyor örnegın karsıdan karsıya gerçerken önce sag sonra sol a bakıp geçiyor .ögretici şeyler ögrettigi icin seviyorum annemde benimle bazen izliyor gazeteden bıle sıdısını serı olarak bırıktırdım cıkartmalarını duvarıma yapıstırdım okula gıderken bıle hep cailoyu götürüyorum ögretmenim ginemi cailoyu getırdın demıstı bazen rüyamda onunla oynuyorum gercekten cailoyu olmasını dılerdım.cailoyu annesını ve babasını dinliyor ögretmeninde sözünü dinliyor onu çok seviyorum cailoyu…

Avatar

aşkın ünlü

11.06.2011 11:39

cailloyu çok seviyorum çünkü iyi bir çocuk egitici yeyler ögretıyor örnegın karsıdan karsıya gecwerken önce sag sonra sol a bakıp geçiyor .ögretici şeyler ögrettigi icin seviyorum annemde benimle bazen izliyor gazeteden bıle sıdısını serı olarak bırıktırdım cıkartmalarını duvarıma yapıstırdım okula gıderken bıle hep cailoyu götürüyorum ögretmenim ginemi cailoyu getırdın demıstı bazen rüyamda onunla oynuyorum gercekten cailoyu olmasını dılerdım.cailoyu annesını ve babasını dinliyor ögretmeninde sözünü dinliyor onu çok seviyorum cailoyu…

Avatar

selin

11.06.2011 11:29

KAYU ÇOK TATLI.ONU SEVERİM ÇÜNKÜ ONDAN BİRSÜRÜ ŞEY ÖRENDİM.ÇOK TATLI .DÜNYANIN EN TATLISI.KAYUYU ÇOK SEVİİİİİİİİİYYYYYYYOOOOOOOOOORRRRRRRRRRRRRUUUUUUUUUUUUUMMMMMMMMMMMMMMMM!!!İYİKİ KAYU VAR!KAYUYU VE DİĞER ARKADAŞLARINI DA SEVERİM!!!!!!!!!! NEE MMUTLU KAYU İZLİYEN ÇOCUKLARA!!!

Avatar

selin

11.06.2011 11:21

caillou’yu çok ama çok severim.onu izleyince kendime güveenim artar.caillou’yu hergün izlerim.ne mutlucaillou izleyene.caillou’yu severim .rozi de çok tatlı:)) ::((.caillou’nun şarkısı da güzel.NE MUTLU CAİLLOU İZLEYEN ÇOCUKLARA!!!

Avatar

selin

11.06.2011 11:15

caillou’yu severim.çünkü ondan bir,sürü ,şeyler örendim.oda mı toplamayı yata mı düzeltmeyi fazla televizyon izlememeyi ve doktordan korkulmamasını örendim.ailemi mı nekadar sevdiğimi örendim .caillou’yu izleyince onlara sevgim ve güvenim çoğaldı.caillou’yu çok ama çok severim.aynı zamanda da oo diziye borçluyum diziyi izliyince kendime güveni kaptım.hergün izlerim.

Avatar

ahmet efe karaarslan

11.06.2011 11:11

her keze iyi şanslar ve ceren büyükserdar adlı kişi için geçmiş olsun işhallah kazanır

Avatar

ahmet efe karaarslan

11.06.2011 11:01

sevgili kayu

-seni seviyorum ama bunu kendim için değil küzenim için yapıyorum oda seni çok seviyor. Ancak burda değil ona hediye olarak vericem. Bunu duyduğu ve kazanabillirsem çok sevinir. şimdİ Kayuya geçelim kayu iyi biri ona duyduğum sevgim sonsuzdur ve bu çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok güzel

Avatar

Ömer

11.06.2011 01:59

Caillou Caillou bir numara kızların sevgilisi, çocukların sevgilisi özellikle ergenlerin sevgilisi. Onu kim neden sevmesin ki? Karizma, çılgınlık, çocuksu masumluk onda.Caillou neşe kaynağımız oldu.Boş vakitlerimizde tekrar tekrar izliyoruz.Bayılıyorum ona.Süper.I <3 u Caillou.:)

Avatar

gökhan

10.06.2011 17:11

1-) dünyada senin kadar akıllı yok 2-) ve görevini yerine getiren bir çocuk yok var ama o da sensin caillou seni çok çok seviyorum ve seni çok seviyorum caillou

Avatar

ALEYNA ÇETİN

10.06.2011 14:46

CAİLOU GEL YANIMA İP DE ATLA ROZİ İLE SENNNNİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ ÇOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK SEEEEEEEEEEEEEEEEEVİYORUMMMMMMMMMMMM KAYYYYYYYYYU

Avatar

ALEYNA ÇETİN

10.06.2011 14:38

cailou,seni izlemekten mutluluk duyuyorum.çünkü ilginç şeyler yaşanıyor her bölümünde.büyüklerde küçüklerde seni severek izliyor.ben aslında çizgifilmden pek hoşlanmam.ama birgün kardeşim yumurcak tv açtı.ve kardeşim seni izliyordu.merak edip bende izledim.çok sevdim.bir bölümü kaçırsam üzülüyorum.çünkü senin o macera dolu çizgifilmini kaçımak istemem.her bölümü ayrı bir zevkle izliyorum.hani senin şu okula gitme hevesin var ya bende küçükken öyleydim.ama şimdi büyüdüm3 e gidiyorum.sen hepimizden önce büyü ilk önce benim sınıfımda oku isterim.keşke gerçek olsanda tüm insanlara mutluluk versen cailou.rozi kardeşin çok tatlı.heleki ben o çizgifilmde olsam senin bakıcın olup sana bakardım.hem o kız da benim gibi çok güzel.hemde ben seni çok seviyorum. cailou yu sevenler cizgifilmseyret sitesine girsinler.ben o siteden en çok mimar oyununu sevdim ama diğerleri de çok güzeldi.BU YAZIYI LÜTFEN OKUYUN.CAİLOUYU SEVENLER KÜÇÜKLER BÜYÜKLER HERKEZ OKUSUN…SENİ ÇOK SEVİYORUM KAYU

Avatar

şevval

10.06.2011 14:09

ben izmirden şevval 6 yaşındayım ana sınıfına gidiyorum kendim okuma yazma bilmediğim için anneme yazdırdım. Bide benim 3,5 yaşında kız kardeşim var.onunla birlikte hep caillau izliyoruz.onun cd lerini aldık.televizyonda bitince bilgisayarda izliyoruz çoooooook severek izliyoruz.kardeşim de onu çok seviyor.caillau çok iyi bir çizgi film karekteri annesine babasına ev işlerinde yardımcı oluyor onların sözünü dinliyor.onu izledikten sonra ben de anneme yardım ediyorum ev işlerinde elimden geldiği kadar annemin babamın sözünü dinliyorum.onları hiç üzmüyorum.Sizlere de çok teşekkür ederim.caillau yu çok çok çok seviyorum severek de izliyorum izlemeye de devam edeceğim inşaallah herkese iyi günler.

Avatar

banu

10.06.2011 13:20

oğlum henüz 4 yaşında onun adına ben yazıyorum.caillou çok akıllı zeki söz dinleyen bir çocuk benim oğlumda tam gelişme çağında olduğu için onu seyrederek onu örnek alsın istiyorum.arkadaşlarıyla ailesiyle ve çevresiyle çok uyumlu bir çocuk bazen oğlum kaana bak caillou şöyle iyi böyle iyi bi çocuk diyerek örnek gösteriyorum ayriyetten biz caillouyu ailcek izlemekten zevk alıyoruz çünkü eğitici bir çizgi film farkında olmadan bizlerde onun anne ve babasından bişeyler öğreniyoruz aslında.sanırım uzun süre seyretmeye devam edicez……

Avatar

yeliz aydın

10.06.2011 12:39

merhaba benım kızım coillou hastası dıye bılırım 3,5 yasında coillou cızgı filimlerını hıc kacırmıyoruz bırlıkte seyredıyoruz yumurcak tıvıde bıterse ınternetten veya sıdıden coillouyu cok örnek alıyor rozıde cok sevıyor evde coillou serısı var cok egitici bence herkeze tavsıye edıyorum her cocuk coillouyu ızlemelı benım kızım coilloudan cok sey ogrendı coillou bebegı ıle yemek yıyıyor coillou bardagı ıle suyunu ıcıyor pıjamaları bıle coillou coillou magzasının onunden gecemıyorum artık cunku benım bırde oglum coillo var bız onunla yatım onumla kalkıyoruz bunuda kızıma süpriz yapmak ıstıyorum bu programı yapıtıgınız ıcın tesekkurler ıyı coillou var ıyı yumurcak tıvı var coillou senı sevıyoruz

Avatar

semiha

10.06.2011 12:32

kayyu çokseviyorum çünkü çok sevimli bebek:)))))))))))))))

Avatar

semiha

10.06.2011 12:31

seviml olduğu içinm kayyu çokseviyorum:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Avatar

Meliha Maksud

10.06.2011 10:04

benim birtanecik torunum var oda 1 yasinda 9 aylik size o yazamaz sevgisini kayuu nekadar sevdini fakat daha yzmasini bilemedindencooook seviyor devamli hic kacirmadan onun cizgi filmlerini izliyoruz hata her neyse bardak sapka bebek kitapl…ari dolu evde hepsi kayuyla balibizde isteriz cooooooook hayraniyiz iyikivar cooooook seviyoruz onu kayu dendimi akan sular durur bizde sarkisini duysun hemen kosar televiziyonun basina

Avatar

Kübra Koç Yıldırım

10.06.2011 10:02

‎6 yaşındaki oğlum ve 3 yaşındaki kızım diyorki ; cailoou ve ailesi çok tatlı,mutlular..hiç kötü şeyler söylemiyorlar..biz çok şey öğreniyoruz ondan..renkleride çok güzel.ve en güzelide saçları hiç uzamıyor :), bizde caillou gibi okula gidi…cez , annemize yardım ediyoruz, oyun oynuyoruz.. onların ailesi tam bizim gibi ama bizim kedimiz yok…. kızım cd leri sürekli seyrediyor ve yeğenleriyle sürekli caillou culuk oynuyorlar…

Avatar

Ceren Büyükserdar

10.06.2011 10:02

kuzenlerim resmen hastalıha yakalandılar ama kayu hastalığı bir bölümünü kaçırdıkları an evde cineyet çıkartırlar valla evde kayunun mendiline kadar herşey bulunmakta ama 3 yaşında olmalarına rahmen gene kayunun ayuncaklarını istiyor bu yüz…den bende bir tane birinden birine hediye etmek istiyomm.hiçdeğilse birini bu kanuda mutlu edebilirim gerisinide annelerinin almalarını rıca ederim hiç değilse birisine almaktan kurtulurlar (hayırlı şanşlarrr dileriimmm)xD…

Avatar

Necdet CAn

10.06.2011 10:01

kayu yu kardeşim ve ben daha doğrusu tüm ailem seyrediyoruz.çok eğitici ve güzel çizgi film babam her pazar gazeteden cds alıyor.evde serisi oldu artık kayu peluş bebeğimiz var ama umarım sizinkinide kazanırız çünkü çok seviyoruz

Avatar

Zuhal Acar

10.06.2011 10:00

evet çok güzel bi çizgi film benim oğlum izliyor bir kedimiz var sokak kedisi besliyoruz onun adnı geybır koydu benim kız kardeşim olsun adını rozi koyalım diyo onlar gibi olmayı özeniyo çok eğitici bir çizgi film……

Avatar

Yasemin Toygan

10.06.2011 10:00

Kayu yu kızım sayesinde bende çok seviyorum.Kızım 3 yaşında ve Kayu yu çok seviyor bende tabi çünkü Ecrin onun gibi olmak istiyor Kayu yemek yer ise (ki yiyor :)) Ecrin de yiyor ,odasını topluyor ve şarkısı sayesin az kaldı ingilizce de öğrenecek :))vs vs tabi Kayu nun bir bölümünde aslan olması Ecrinin de aslan olması çok güzeldi :D

Avatar

Ayten Canbaz

10.06.2011 09:58

merhabalar ben 2çocuk annesi bir bayanım.3yaşında bir kızım 1,5yaşındada bir oğlum var.onların kayuya olan bu sevgilerini onlar yazamayacağından ben yazıyorum.kayuyu okadar seviyorlarki cd yi takdığımda 2sindende çıt çıkmıyo.kayu sayesinde …kızım farklı cümleler ve davranışlarda bulunuyo.buda beni çok onurlandırıyo.bende onlar sayesinde bayılarak izliyorum.özellikle şarkısına mest oluyorlar şarkısı başlar başlamaz kızım şarkıya uydurabildiğince eşlik ederken oğlum ise etrafa gülücük dağıtıyor.onların kayuya olan bu büyük sevgilerini anlatabilmek ne mümkün.he birde gilbirt yani kayunun kedisine bayılıyorlar.yolda nezaman bi kedi görsek anne gilbirt diye peşinden koşuyo kızım.onların hayaliyle yaşıyo inanın çok arkadaşı yok bu yüzden sürekli hayali kayuyla oynuyo.mesela saklanbaç.onların bu kayuya olan sevgilerini görseniz eminim o bebeği bize yollarsınız.yinede şimdiden birinci olan arkadaşımızı tebrik ederim.saygılarımla ayten.

Avatar

Yağmur..

09.06.2011 20:49

Ben cailloyu hep izliyorum..O üzülünce biz üzülürüz,o gülerse bizde güleriz :) öyle sanki gerçek bir kahraman CAİLLOU..O her kahraman oldu biz onu çok sevdik.Gerçekten caillounun her bölümünü izliyorum..Carton Network ws..Bende YUMURCAK tvde satılan caillounun ürünlerini beğenerek alıyorum..

Kısacası ben CAİLLOU’yu çok ama çok seviyorum.Bu yorumu oyuncağını kazanmak için değil CAİLLOU sevgimi göstermek için yazdım..

Avatar

büşra zengin

09.06.2011 20:31

Slm ben büşra öncelikle bu oyuncağı vereceğiniz için çok mutluyuz! bu oyuncağı canı gönülden çok isteriz. Biz tam bir caillou aşığıyız , hiç bir bölümünü kaçırmamışız.Her zaman izleriz.O filmi çoooooook ama çoooooooooook seviyoruz.Onun oyuncağını almayı çok isteriz,biz caillou yu kardeşlerimle beraber her oynadığında hemen televizyon başına geçip hemen izlemeye kovuluruz.Onun için hep kavga ederiz en iyi görünen yerde oturmak için,biz caillou yu gerçekten çok severiz.Hem eğitici olduğu için hemde çok güzel olduğu için.Bu yorumları yazanlar doğru söylüyorlardır ama bilsinler ki ben Büşra ZENGİN olarak hepinizden daha çok seviyorum.Bu yüzden fazla kendinizi yorarak vaktinizi boşa harcamayın.Çünkü bu dünyada caillou’yu benden fazla seven yoktur.Bizim ‘YUMURCAK TV’miz yoktu.O kanalı yüklemek için babama sordum.Babamda hayır demişti.O gün öyleeeeeee ağladım.Sonra bana gelip eğer derslerini alışırsan , bu yıl Taktirname getirirsen yüklerim demişti.Ben o Tv’yi yükleyebilmek için çok çalışıp çabaladım.Ve yükledim.Çok mutluyum caillou’yu yayınladığınız için gerçekten çok ders alınabilinecek bir film.HERKEZİN İZLEMESİ GEREGİR .bende büyüsemde çocuk kalsamda hep ve her zaman izleyeceğimmm.TEŞEKKÜRLER…..çok seviyorummmmm

Avatar

MEHMET ALİ

09.06.2011 20:21

Ben caillou’yu çok severim.Kardeşim diye sayarım. ben caillou oyuncağını çok sahip olmak isterim. Biliyorum tek ben değil sizde caillou ‘yu çok seversiniz. 1 bölümü kaçırdığımda çok üzülürüm caillou seni çok seviyoruz.Kalbimiz seninle.

Avatar

büşra zengin

09.06.2011 20:09

çünkü çok güzel bir film gerçekten çoooook eğitici bir film iyiki oynuyor asla kaçırmam bu oyuncağıda almayı çooooooook isterim gerçektende çooook isteim bizim bütün aile caillou çok severiz hepimiz izleriz teşekkürler bu çizgi filmi bizlere izlettiğiniz için herzaman izlemeyi çok isteriz hiç bitmesin

Avatar

ŞENAY

09.06.2011 18:45

BEN ŞENAY BİNİCİ YEMİN EDİYORUM ALLAH AVR YUKARDA 13 YAŞINDAYIM VE CAİLLYU ÇOKS EVİYORUM ÇÜNKÜ YAPTIĞI FALİYETLER HOŞUMA GİDİYO ONUN YERDİNDE OLSAM KEŞKE ÇÜNKÜ OKADAR ŞANSLIKİ BUKADAR HAYRANI VAR EFENDİM AMA NEDENSE BYÜYÜKLER YANİ BİZİM GİBİLER HİÇ İYİ BULMUYO BU YAŞTAKİLERE AMA BEN DİNLERMİYİM TABİKİ YUMURCAKTA İZLİYORUM 8 DE YAKIN ÇIKIYO ROZİ ÇOK TATLI HERKES Bİ YORUM YAPTI ŞUAN O HEDİYEYİ KAZANMAK AMA VALLA BEN CAİLLEOU SEVDİĞİM İÇİN ÇOK TATLI FACEDE ONUNLA İLGİLİ SÖZLER ÇIKSA BİL CAİLLİO ÇOK TATLI BENİ DİNLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER EFENDİM EMRAKETMEYİN CAİLLOYU BNM 1 Cİ HAYRAN ÇOÇUK ÇİZGİDFİLMİM 3.SEZONU BEKLİYORUM :)

Avatar

elif şevval

09.06.2011 17:30

ben 12 yaşındayım ve kardeşim caillou yu çokk seviyor bizide bağımlısı yaptı . Artık caillou bebeği ,masası, yapbozu,kitapları vs .herşeyi doldu artık evimizde caillou nun yaptığı hareketler ,hadiseler kardeşimi çok etkiliyor ben bile izliyorum caillou 7 den 70 izlenecek bir çizgi flim …
TEŞEKKÜRLER YUMRCAK TV …

Avatar

burcu

09.06.2011 17:29

Sevgili arkadaşım caillou seni çok ama çok seviyorum.Aslında kanser hastası bi çocuk olduğunu da çok iyi biliyorum,hatta bu hastalık yüzünden saçlarının döküldüğünü duydum ve buna rağmen hayata bu kadar sıkı tutunmana insanları,hayvanları ve çevrendeki herşeyi ne kadar çok sevdiğini de hergün çizgi filmlerini izliyerek görüyorum,seninle beraber benimde hayata bakış açım değişti.Çünkü sen bu hastalıkla mücadele ederken bile mutlusun bende sağlıklı bir kız olduğum için hergün Allah’a şükür ediyorum.Biliyormusun öncelerden örümceklerden çok ama çok korkardım ama senin bana öğrettiğin şarkıyla artık örümcekleri bile seviyorum.Miniminnacık örümcek su oluğuna tırmandı,yağmur yağdı gökten ve örümceği ıslattı,sonra güneş açtı suları kuruttuuu…..Hergün tekrarları dahil senin çizgi filmini çok ama çok severek izliyorum . İyiki varsın benim Canım Arkadaşım Caillou.Senden öğreneceğim daha çok şey var :))))))

Avatar

Eylül

09.06.2011 15:13

Ben Kayu’yu ( Caillou )çoooooooooooooooooooooook seviyorum. Yorum yapan herkesten daha çok. Arkadaşım Emir izlerken bende izledim ve çok sevdim. Zaman buldukça ya İnternet’ten ya da Yumurcak TV’den ( Kanal ) hep izliyorum. Söylediğim gibi Kayu’yu ( Caillou ) çok seviyorum. Çok da değil. Çooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook seviyorum.

Avatar

nuriye yılmaz

09.06.2011 14:32

merh.ben bir erkek cocuk annesiyim oğlum henüz 2.5 yaşında odasının bir cok bölümü ve dekoru cailou ya ait desem abartmam.cizgi film seyretmeyi hic sevmiyodu ama bir gün eve gelen bir ark.cailou izlemesi onu cok etkiledi o gün bu gündür tv den kacırsa bilgisayardan kesinlikle telafi ediyor.cailouyu izlemesinin ve sevmesinin nedenini düzgün konuşmasına ve eğitici şeyler öğrenmesine bağlıyorum 1.5 yaşındayken net konuşmaya başladı hemde duyanları şaşırtacak şekilde.bence bunda caillounun büyük payı var.cilek yemeyi,yağmurda dışarı cıkmayı şapka giymeyi,arkdaşlarıyla oyuncaklarını paylaşmayı ve saymadığım pek cok yapmadığı şeyi ondan görerek yapmaya başladı oğlum sen bunu sevmezsin yapmazdın dediğimde caillou yapıyoya bende yapıyorum diyoo yani kısacası oğlum caillouyu cokk seviyo.

Avatar

hümeyra

09.06.2011 14:10

benim iki kızım var ikiside calıouyu çok seviyorlarküçükkızım 1.5 yaşındave daha konuşmasını bilmezken calıonun şarkısını söylemeye çalışıyor sadece diyebildiiği datmii yolda üzerinde calıou lu giysisi olanlara atlıyor büyük kızm da 4 yaşında oda hastası her sabah kalkıp benden bilgisayarda calıou açmamı söylüyordu kendisi açamıyor çünki ama bi gün bi baktım kendisi ben uyurken açmış calıou izliyor şaşırdım kaldım oyuncaklarını toplarken bile anne ben callıou gibi oyuncaklarımı topluyorum sana yardım ediyorum dimi diyor eğitici bi çizgifilm ama onlar calıou hayallerine öyle bir sığdırmışlarki artık onlar birer calıou olmuş kıızım yorum yazamıyacağı için onun yerine bir anne olarak ben yazdım bu oyuncağı kazanıp onlara verdiğim andaki sevinçleri mutlulukları gözümün önünde

Avatar

İlke

09.06.2011 14:10

Biz ailecek Caillou’yu çok seviyoruz. Hergün yeni bölümlerini sabırsızlıkla bekliyoruz. Caillou’yu başta kardeşim olmak üzere, annem ve babam dahil hepimiz çok seviyoruz. Caillou örnek davranışlarıyla ve olağanüstü sevimliliğiyle herkesi etkilemeyi müthiş bir şekilde başarıyor. Ben olsam Caillou’yu yaratmayı aklımdan bile geçiremezdim. Böyle bir çizgi film kahramanı yaratmak için zeki olmak gerekirdi. Ve ünlü Caillou yapımcılarımız çok zeki çalışıp, böyle bir kahraman bulmuşlar. Caillou, herşeyi rahatlıkla algılayabilen bir çocuk. Konuşmasını bile çok beğenmekteyim. Ana dilimiz Türkçe’yi çok iyi konuşmakta. Kısacası Caillou, çok iyi, sevecen, iyi huyları olan çok sevdiğim bir çizgi film kahramanı. Onu çoook seviyorum…

Avatar

umut atalay

09.06.2011 12:46

bikere caillou değil o bizim kayu muz iki tane kızım var yapmalarını istediğim şeyleri nazlandıklarında kayu izlemeyi teklif ettiğimizde tereddütsüz kabul ediyorlar bu sayede tüketmeleri gerekipte hoşlanmadığı besinlere alıştı onların yemesi bizi çok mutlu ediyor, çizgifilm ama eğitici içeriği ile çocuklarım ailede öğrenmesi gereken davranışları kayu ve ailesinde de görüp pekiştiriyor bazen gıçık oluyorum ama bizi bile uyarıyor kayu sayesinde çocuklarımızda bizde mutluyuz iyiki bu programı hazırlayıp sunuyorsunuz teşekkürler

Avatar

şükran ilhan

09.06.2011 10:45

caillou kayu gerçekten öğretici birçizgi film oğlum 5 yaşında gerçekten kayu çizgi filminden çok şeyler öğrendi konuşmalarını babayla enneyle nasıl konuşucanı,bazı sorunların annesiz hallediceni,odasını toplaması,kendinden küçüklere yardım etmesi.bildiklerini kendinden yaşça küçüklere bişeşyler öğretmesi bide biz oğluma kıreşi sevdirememiştik kayuyu seyrettikten sonra kayununkıreşin gidicem dedicaillouyu bizler izliyoruz çocum için çok mutluyuz cailloyu çok severek izliyor oğlum.

Avatar

merih özdemir

09.06.2011 10:30

Caillou ‘yu kızımın ve benim severek izlediğimiz çizgi flim gerçekten öyle anlatılanlar okadar doğalki yapmacıklık yok yalan yok ve örnek alınacak eğitici bir çizgi flim ailelerin onun için dikkatini çekmesi çok doğal yeni bölümlerini çok merak ediyoruz onun saati herzama bellidir ve sessizlik başlar şimdi Caillou ‘yu zamanı

Avatar

ozan

09.06.2011 09:52

Caillou kayu gerçekten çok güzel bir çizgi film çocuklar onu çok seviyor çizgi film olsada kayu gerçekten çok severek izlediğim beğendiğim bir çizgi film hem onun bölümleri var her bölümünden bir ders alabiliyoruz ve ya bir şeyer öğrenebiliyoruz herkes onu çok seviyor onu ben her gün izliyorum ve çokta beğeniyorum.Caillou iyi bir arkadaş onunla vakit geçirmeyi çok seviyorum. bir baktım habertürk gazetesi caillounun cdlerini veriyor her pazar hepsini biriktirdim verdikçe gazete alıyorum zaten 4 yaşındaki yiğenimle birlikte seyrediyorum CAİLLOU’yu yiğenimde çok seviyor herzaman bakıyoruz boş zamanımda cdleride izliyoruz o ne derse onu yapıyorum yeterki Caillouyla birlikte mutlu olsun zaten bu hediyeyide yiğenim için kazanmak istiyorum İnşallah olursa ona çok büyük bi sürpriz olacak olmazsada artık ben ona alırım bi şekilde yiğenime caillounun saatini aldım onun sayesinde saati öğrendi iyi ki varsın caillou artık hep aileden biri olarak kalacaksın….CD’sini bile aldım hergün DVD’de izliyorum

Avatar

Fatma NUR SOYAK

09.06.2011 09:47

Caillou kayu çizgifilmi çok güzel bir çizgi film animosyonu olaraktan yapmışlar.Benim iki tane 4 yaşında Barış ve Nisa Nur isminde yiyenlerim var.Nezaman onlarla bi araya gelsek hemen kayu çizgifilmini açmaktayım. Kayu çizgi filmi hem onlar hemde ben seretmekten çok hoşlanıyoruz.Barış evcilikte kayu Nisa Nur ise Rozi oluyor. Kayu nun konuşmalarını telafuzlarını öyle bi kapmışlarkı sanki ta kendileri oluyorlar.Kayu bizim bir parcamız oldu artık.Televizyonda ne zaman başladığını görsek hemen birbirlerimize seslenerk heyyyyy Kayu başladı toplanın diyoruz.Kırlenti alan televizyonun önüne yatarak seyretmeye başlıyor.Kayu benim için yiyenlerim kadar önemli.

Avatar

aleyna

09.06.2011 09:25

bn aleyna cailou kardeşim çok sewiyor.o bakica bizde bakiyoruz.bence gerçekten çok egitici.zaten herkes cailou bayılıyor.kardeşimde ona her çıktıgında bakıyor.hatta bazen bilgisayardan izliyor.kaçırdıgı bölümleri.cailou gerçekten süper.onu bütün çocuklar izliyor.benim kardeşim cailoudan çok örnek aliyor.yani cailou’ya başladıktan sonra gerçekten çok degişti.benim kardeşim 6 yaşinda.cailou’ya bakinca her ihtiyacını kendi karşılıyor.gerçekten cailou çok yararli bir çizgi film.cailou’ya ben bile bakiyorum.yumurcak tv çok sewiyoruz.heralde büyüyüncede izlerim.izlemeyenlere tavsiye ederim.gerçekten 7 den 70′e bir çizgi film.çizgi filmlerin arasindan en güzel ve en egitici çizgi film cailou’dur eminim.sizleri sewiyorum.ALLAH izin werirse inşallah ben kazanirim bu yarişmayi. sizleri sewiyorum.<3

Avatar

selin

09.06.2011 09:20

ben kayuyu izlemeye kuzenim sayesinde başladım. o beş yaşında
önceleri onunla birlikte vakit geçirebilmek için izlemeye başlamıştım o
kesinlikle kayunun hastasıydı. bende o izlerken alışmaya başladım ve
şimdi bende onun bağımlısı oldum.artık hergün izlemeden
duramıyorum
eğer o gün kaçırırsam kendimi boşlukta gibi hissediyorum yaşım biraz
büyük olsada sewiyorum onun her bölümünde ders veren hikayelerini
izledikçe bende kendimce dersler çıkarıyorum. bende ve kuzenimde gördüğümüz her çıkartmayı ve boyama kitabını almak istiyoruz bazen beğendiklerimizi alıyor ve odalarımızın heryerine yapıştırıyoruz. kayunun saf ve temiz yüzü insanın içindeki iyiliği uyandıryor.ve mutluluk veriyor.bende kayu bu bebeği almak gerçekten çok istiyorum çünkü hep bir kayu bebeğim olmasını istemiştim ama olmassa allan arkadşımız adına çok sewinirm ve son olarak böyle bir yarışma yaptığınız için hepinize teşekkür ediyorum sağlıklı ve mutlu kalın bana sağladığınız bu fırsat için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum…

Avatar

muhammet anıl kocakaya

09.06.2011 09:07

kayuyu izlediğim gün cok güzeldi ve onun bölümlerini hic kacırmadım durmadan izledim en cok sevdiğim bölüm kayu su tassarufu yapıyor
ve kayuya iyice alışmaya onun bölümlerini hic kacamamaya karar verdşm ve onu durmaan izledim ve onun hayranı oldum onu cok sevdim ve kardeşim ve ben onu durmaan izliyorduk kardeşim cok seviniyordu ve hep ona kayu kazağı aldık ve kayunun cartunnertbookte cıkma saatı geldğinde televizyonun baına gecer onu zilemeye başlardık cünkü onu cok seviyorduk o bitince hemen tilevizyonumuz uydulu olduğu icin özetini acardık ve bir kez daha izlerdik sonra dışarı cıkar kayu cilgi filimi cok güzel derdi arkadaşlarımıza şimdi daha cok güzeleşdi denişti cok iyi oldu ve onu sık sık izlemeye başladık akşam yatarken bile onu izliyoruz ve onu ock seviyoruz ve hic şidedli bir yeri yok o yüzden kückelere cok uygun ve kayuyu izlemelerini öneriyorum ve bu yaroışmayaı kazmışsam da cok sevindim kardeşime hediye ederim o kayuyu cok seviyiyor ve kayu kazağını giydikce kayu izliyelim abi diyoyor ve onu izlemeye başlıyoruz ve bölümleri ugun ve anlamlı o yüzden türkiyenin yarısından coğu izli yordur inşallah be akzanırım :)

Avatar

elif

09.06.2011 08:51

kayyyu çooooooooooooooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkk seviyoyummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Avatar

sude nur eraslan

09.06.2011 07:43

ben çizgi film seyretmeyi seven biriyim o yüzden nerdeyse çıkan bütün çizgifilmleri seyrettim. caillou da seyrettim çok güzel bir çizgi film çok beyeniyorum ve seviyorum.caillou la misafirlikte gördüm ve sonra da seyretmeye başladım.:)

Avatar

Elif İnci Altın

09.06.2011 06:58

Merhaba benim adım Elif İnci.Ben 10 yaşındayım.Buna rağmen 6 yaşındaki kardeşimle oturup caillou’yu izliyoruz.Çünkü bu çizgi filmin ona çok şey öğrettiğine inanıyorum.Ben de bu yüzden değil bu kadar büyük olmama rağmen yine caillou’dan birşeyler öğrendiğim için izliyorum.Caillou’yu çok seviyorum.Hatta onun isminin anlamınıda öğrendim.Caillou Fransızcada ‘çakıl taşı’anlamındaymış.Bu isim çok hoşuma gitti.caillou çok sıcakkanlı,azimli ve başarılı bir çocuk.Aynı gerçek gibi.Kim bilir belki Caillou eskiden gerçek bir çocuktu.Böyle olmasa bile Caillou’yu ne olursa olsun unutmayacağız.çünkü bütün çocuklar onu çokseviyor.seni seviyoruz caillou.

Avatar

beyza

09.06.2011 06:31

benim çocuğum kayunun çizgifilimlerini hiç kaçırmaz bende kayuyu seviyorum izliyoru.kayu çizgifiliminin en güzel yanı eğitici olması.onunherkez terbiyeli ve dürüst. kayu çizgifilimi kuranlara teşekkür ederim. :D

Avatar

fatoş

08.06.2011 23:15

caillou muhteşem zeka küpü bir çocuk örf ve adetlerimize uygun olarak doğru öğretici ve abartısız saygı çerçevesinde şiddet yok bize bir aile ortamı sunuyor 4.5yasındaki kızıma gönül rahatlığıyla izletiyorum.Çok şey öğrendi caillou’dan çok teşekkür ederiyoruz.İyiki varsın caillou5

Avatar

Gülhan Mansuroğlu

08.06.2011 23:15

İyi Günler,
Biz Caillou(Kayu)çizgi diziyi ailece çok seviyoruz.Çünkü aileye hitap ediyor eğitici,yaratıcı ayrıca mutlu bir karakter.Şiddetten uzak olmasıda çok önemli benim için çocuklar gerçekten çizgi dizileri örnek alıp onlar gibi olmaya çalışıyor.Caillou(Kayu)’da güzel bir örnek bence hem eğlenceli hem eğitici anne ve babalarında örnek alması gereken şekilde dizayn edildiği için çok seviyorum.Bu yarışmayı hazırlayan tüm ekip arkadaşlara teşekür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim. İyi Çalışmalar.

Avatar

Asuman Erel

08.06.2011 23:07

Yağmurlu havalarda evde olduğumda,hasta olduğumda evden çıkmadığım her durumda,can sıkıntımı paylaştığım en tatlı arkadaşım benim Caillou,çünkü o benim gerçek arkadaşlarımdan farksız,canlı,neşeli,meraklı,akıllı.Bir çizgi film kahramanı gibi değil onu bu yüzden çok seviyorum.Bizden biri olduğu için,çocuklar ve içindeki çocuktan ayrılmayanlar için en yakın arkadaş,bir dost adeta.Hatta üzerinde Caillou olan eşyaların hepsine sahip olmak istiyorum.Tişörtüm,çarşafım,kupam,kalemlerim,anahtarlıklarım var ve hepsini de çok seviyorum.

Avatar

efe

08.06.2011 22:51

Ben yataktan kalkı kalkmaz anneme kayyunun cd sini açtırıyorum, akşama kadarda izlediğim tek şey o. Ayrıca konuşmayı kayyudan öğrendim ve aynı kayyu gibi konuşuyorum yani gayet güzel konuşuyorum. Çok faydalı bir çizgi film, başkalarını bilmem ama benim için öyle ayrıca ben 3 yaşındayım burayada annem benim söylediklerimi yazdı. Evet benim oğlum 3 yaşında kayyu izlediği için konuşmasını 2 yaşında tamamladı ve şimdi çok güzel konuşuyor.Teşekkürler kayyu.

Avatar

ARDA BİLİR

08.06.2011 22:31

Caillou, harika bir çizgi kahramanı.Anlatacak kelime yok .Kardeşimle kavga etmeden, oyuncaklarımı paylaşarak oynamayı öğrendim.Kedisine olan sevgisi bana hayvanları sevmeyi öğretti.Bir kedim olsun istiyorum ama kardeşim küçük olduğu için ailem onunda büyümesi gerektiğini söyledi.Kardeşim büyüsün benimde bir kedim olacak.Ayakkabımı kendim giyebiliyorum artık caillou’nun da kendisi giyiyor.Başkasını eşyalarını izinsiz almıyorum .Yapamadığım birşey olursa annemden veya babamdan yardım istiyorum.Bir arkadaşımın yardıma ihtiyacı varsa ona yardım ediyorum.Okulumu,Çiçekleri ,hayvanları ,caillou’yu ve ailemi çok seviyorum .İyiki varsın caillou seyretmeye devam yaşım otuz olsa da…laf aramızda annemde seyrediyor.CAİLLOU’nun yaşı yok.Her yaşta bir caillou var.

Avatar

nihal durgun

08.06.2011 22:23

benim kızım caillou daha ilk başladığında çok sevdi yada nasıl söyleyeyim çizgi film izlemeye başladığı anda ilk cailloyu çok sevdi ve halada çok seviiyor şimdi 4 yaşinda ve bilgisayardan kendisi girebiliyor..kendisi açar ve izler oyunlarını oynar bana hiç yükü kalmadı…o yüzden bu caillou karakterini kim düşünmüsse çok teşekkürler…

Avatar

fatih

08.06.2011 21:59

ben kayuyu çok severim bişey olmassa kaçırmam

Avatar

alanur buse

08.06.2011 21:32

kayu ‘yu ilk gördüğüm de kardeşim yumurcak tv ‘de izliyordu biraz merak ettiğim için kardeşimle izledim bi kaç gün sonra bağımlısı oldum okulu gitmesi ailesiyle fakit geçirmesi gerçekten eğitici ve öğretici her bölümde bir ders alıyorum ve çok severek izliyorum benden bu kadar caillou ‘yu çok seviyorum ve hep sevicem ve herkezin sevdiğini düşünüyorum :)

Avatar

atakan

08.06.2011 21:12

Yazan betül
ben 6 yaşındayım.1. sınıfa gideceyim.ama büyük olduğum halde caillou yu izliyor ve çok seviyorum.bu yazıyı daha yazmayı bilmiyordum.ama caillou yu izler ve bir kaç harf öğrenirim.ayrca 11 yaşındaki ablamdan yardım aldım.kısacası beeeeeeeeeeen cailllou yu çok çok çok seviyorum.cailllou

Avatar

mustafa kaan odubek

08.06.2011 20:31

ben kayuyum çünkü benim saçım yok babam kestirdi ve adımı kayu koydu ben çizgi bir kahramanım ve binlerce hatta milyonlarca sevenım var bende onları cok seviyorum lakabım kayu kaan ben yaşadıklarımı herkezle paylasıyorum ve paylasacagım herkes beni çok sevsin çünkü ben herkesi çok seviyorummmm
sevgiler
kayu kaan

Avatar

ümmügülsüm

08.06.2011 20:29

Ben Caillou ‘yu çok seviyorum. Çünkü onu izlerken sanki içimde bir şeyler oluyor. Onun insanlara olan saygısını ben de örnek alıyorum tıpkı onun gibi. Şimdi ben 10 yaşındayım ve hala hep caillou ‘yu izliyorum ve hep izliyorum.Her zaman izleyeceğim 20 yaşına gelsem bile en sevdiğim çizgi film caillou. Çünkü O bana yardımcı oluyor senin çizgi filminin her bölümünden ders alıyorum.Caillou çizgi filmi hiç kaldırılmasın .Caillou sen muhteşemsin.İyiki varsın benim çizgi filmim caillou seni çok ama çok seviyorum.

Avatar

Polat Reyhan

08.06.2011 20:14

cailou harıka onu ızlerken kendımı yenıden cocuk olmus gıbı hıssedıyorum ve onunla beraber en temız hayallerımı canlandırıyorum 34 yasındaım ama harıka bı cızgı fılm daha soylencek kelıme yok;)))

Avatar

çağla kılınç

08.06.2011 20:13

ben kayuyu çok seviyorum sanki benim yanımda gibi her baktığımda onu görüyorum teşekkürlerrrrrrrrrrrrr kayuuuuuuuuuuuuuuuu

Avatar

fatih toka

08.06.2011 20:13

şimdi yorum boş neden caillou neden bu kadar sevildinin cevabı şu ben eskiden beri çizgi film izlerim 32 yaşımdayım ama şunu söyleyeyim gerçekten extra mükemmel bir aile çizgi filmi her yaşa göre desem mubala etmiş olmam inanın ayrımcılık şiddet silah vs çocuk gelişimini olumsuz etkileyecek şeyler yok umarım hiç bitmez teşekkürler kayu

Avatar

dilek

08.06.2011 19:32

caillou’yu çok seviyorum çünkü,eğitici bir çizgi film gerçek çocuk hayatının nasıl olmasını anlatıyor her yaşadığından bir ders çıkartıyor onun yaşadıklarından bende bir ders çıkartabiliyorum aslında tek çocukların değil anne ve babalarında nasıl olması gerektğini gösteren bir çizgi film bazı anne ve babalar çocuklarına örnek olacakları, onlara güzel öğütler vereceklerini,onlara anlayışlı bir şekilde yaklaşmaları gerektiğini bilmyor o yüzden bazı çocuklar şiddete ve zorlamaya uğruyor bazı çocuklar iyi alışkar edineceği yere kötü alışkanlıklar ediniyor malesef bunların sebebide anne ve babaları bir atasözümüz de şöyle denr ‘üzüm üzüme baka baka kararır’ her çocuk annesi ve babasından örnek alıyor caillou’da her çocuk gibi annesi ve babasından alıyor güzeel huylarını seni çok seviyoruz ve sana teşekkür ediyoruz ve izlemeye hep devam edicez…

Avatar

eylul

08.06.2011 19:19

güzel bir çizgi filmdir ayrıca herkez sever ve beğnir bnm krdeşimde cayuya bayılır hiç bi bölumunu kaçırmamıştır inş biz kazanırız

Avatar

eylul

08.06.2011 19:17

bnım kardeşm kayuyu çok sever aksi takdirdde eğr bu oyuncağı kazanırsam ne mutlu kardeşime güzel bir çizgi film ama..<3

Avatar

ferda

08.06.2011 19:00

ben ve küçük kuzenim büyük bir kayu hayranıyız kuzenim 3 ben ise 11 yaşındayım ama yinede kayuyu izliyoruz kuzenim annesi ve babası çalıştığı için bizde kalıyor yani kuzenimin bizim evimizde odası var onun odasında 25 adet boyama kitabı tüm kahramanlarının maskesi sitikırları hikaye kitapları tişörtleri şortları tam 10 tane posteri tüm bölümlerinin cdsi boyama kalemleri var sürekli bana kayunun yaptıklarını anlatıyor kayuyla oturuyor kayuyla kalkıyor onun sayesinde odasına küçük bir televizyon ve cd oynatıcı aldık o uyumadan önce bir kayu cd seçiyor onun yanında bende izliyorum o uyuduğunda ise televizyonu kapatıyor ve bende yan odaya yani kendi odama geçiyorum cd izlemek istemiryorsa bana hikaye okutturuyor sabah kalktığında ise kendi kayu tabaklarından başka şeyden yemek yemiyor akşama kadar aç aç oturuyor kayuyu izlemeye başladımı kimse onu başından kaldıramıyor kaldırsa bile ya ağlıyor yada onunla küsüyor birde üstüne üstün kayu ne yaparsa oda aynısını yapmaya çalışıyor en son bütün evi sim yaptı neymiş kayuda filmde öyle yapmışoda yapçakmış elini sime batırıp benim üstüme sürüyoyine söylüyorum kayuyla oturup kayuyla kalkıyo ve beni bazen çıldırtıyo ama olsun yinede kayuyu çok seviyoruz

Avatar

Ömer ARSLAN

08.06.2011 18:54

Caillou seni ailece çok seviyoruz. Eğitici her bölümünle bizi kendine bağladın yatarken, yemek yerken, okulda, kıyafetlerde,kısacası her şeyde sen varsın. En önemli özelliğin kardeşini seviyor olman bu şekilde kardes kavgaları aza indi.İzlemeyen çocuklara da anlayarak ve severek izlemelerini tavsiye ediyorum. Biz internet aracılığı ile izliyoruz defalarca izlenmesine rağmen hiç bıkmadılar.Anne ve babaya saygıyı ve küçükleri sevmeyi öğrettin.teşekkürler kayu iyi ki varsın inşallah hiç sona ermez. Bu filmi hazırlayan ve emeği geçen bütün ekibinize yürekten sevgiler sonsuz teşekkürler.

Avatar

tugay

08.06.2011 18:37

caillou’yu izleyen kardeşim türkçe olduğu için hem türkçeyi güzel kulanmayı öğreniyor hemde ondan birşeyler kapıyor yani yararı çok

Avatar

ırmak

08.06.2011 18:24

caillou seni çok seviyorum ve abimde çok seviyo günün büyük bir kısmını seni izleyerek geçiriyorum ve inan bana senden çok şey öğreniyorum sen her konuda çok başarılısın bende öyle olmaya çalışıyorum ama bazen yapamıyorum senin resmin olan bi sürü şey var bende oyuncakların nevresim takımım yastığım posterlerim cdlerim ama ben yinede seni görmediğim zaman çok özlüyorum sen annenin sözünü sürekli dinlemeye çalışıyosun bende çalışıyorum tabi bazen yaramazlıkta yapıyorum ben daha 5 yaşındayım seninle neredeyse aynı yaştayız ama sen daha cesursun kardeşin roziede çok seviyorum

Avatar

zeynep

08.06.2011 18:22

kayu çok seviyorum bize kötü davranışlar öğretmiyor tam tersi güzel davranışlar öğretiyor kardeşimle oturum izliyoruz çok güzel resim yapıyor kardeşiyle çok güzel anaşıyolar her gün bütün bölümlerini seyretiyorum keşke kayu benim kardeşim olsa ama gerçek değil ama gerçek olsa her pazar kayunun sidisini alıyorum gazete den :)

Avatar

hamide güven

08.06.2011 18:15

caillou birbuçuk yaşında olan kızım damla irem okadar çok seviyorki anlatamam caillouyla oturup onla kalkıyoruz yemeğini onunla yedırıyorum ona bakarken ancak yıyor.caillou nun bütün bölümlerini ezberledik onu hepimiz çok seviyoruz en çok d…a damla o çıktığı zaman ağlamayı hemen kesıyor. bütün eşyaları caillou dan oluşmakta yastığı yorganı minderi hatta duvarları bile resimlerle dolu sevgisi işte bu kadar büyük yarışmayı bende damla için kazanmak istiyorum.teşekkürler :)

Avatar

Hamide Güven

08.06.2011 18:13

caillou birbuçuk yaşında olan kızım damla irem okadar çok seviyorki anlatamam caillouyla oturup onla kalkıyoruz yemeğini onunla yedırıyorum ona bakarken ancak yıyor.caillou nun bütün bölümlerini ezberledik onu hepimiz çok seviyoruz en çok d…a damla o çıktığı zaman ağlamayı hemen kesıyor. bütün eşyaları caillou dan oluşmakta yastığı yorganı minderi hatta duvarları bile resimlerle dolu sevgisi işte bu kadar büyük yarışmayı bende damla için kazanmak istiyorum.teşekkürler:)

Avatar

burcu kaplan

08.06.2011 18:09

merhabalar bizde caillou hastasıyız cd,stikir,boyaması ve yumurcaktaki her bölümlarini inanın ezberledik.caillou hem eğitici hem öğretici olması çok güzel hiç sıkılmadan izliyoruz.caillou nun bende ayrı bir yeride var çünkü oğlum hep babasıylan benim aramda yatardı ki taki kayuyu izleyene kadar onu izleye izleye artık yanlız yatmaya başladı küçük oğlumda başlarken ve biterken o şarkısına bayılıyor kayu dan çok şey öğrendik daha da çok şey öğreneceğimize inanıyorum her bölümünde farklı eğitim SENİ ÇOK SEVİYORUZZZZZZ :)

Avatar

diyar

08.06.2011 17:59

seni çok ama çok çok seviyorum her gün merakla izliyorum 5 yaşındayım senin gibi haylazım seni çok seviyorum bu dünyadaki en sevdiğim kişi sensin hep seni hayal ederim hep seni severim yeterki bu yorumu okumuş ve sevmiş olman beni çok mutlu eder. ve sen bana sayı saymayı öğrettin büyüklerime saygılı olmayı öğrettin sennnii çok ama çok seviyorum sevgilerle diyar <3 …….<3

Avatar

burcu kaplan

08.06.2011 17:57

merhaba bizde caillou hastasıyız hem yumurcak hem cd her gün sıkılmadan her bölümünü ezberledik hem eğlenceli hem eğitici çocuklarıma güvenle izletebileceğim TEK ÇİZGİ FİLM diyebilirim oğlum benimle uyuyordu caillou sayesinde artık ODASINDA VE YANLIZ YATIYOR o yüzden caillou SENİ ÇOK SEVİYORUZZZZZZZZZZZZZZZ

Avatar

diyar

08.06.2011 17:55

caillou uzun lafın kısası sana hayranımmm ve seni çok seviyorum

Avatar

deniz

08.06.2011 17:45

caillounun her bölümünü izlerim. hem eğitici şeyler öğretiyor kısaca caillouyu çok seviyorummmmm.

Avatar

janberk efe

08.06.2011 17:43

Kayuyu çok seviyorum ve her bölümünü kaçırmadan izliyorum.Halyelperest , eğlenceli , komik bu durumda sevmemem imkensız.Cdleri , oyuncakları tabağı kaşığı bardağı her şeyi var bende.
babasına ve annesine çokta saygılı bir çocuk.Ama bazende hayelleri çok garipleşe biliyor ve bu biraz komik oluyor haleylerinide çok beğeniyorum.
Kardeşi rozide çok tatlı bir kız.En iyi arkadaşı leoyuda çok seviyorun kayuylan aynı özelliklere sahip bir çocuk.Kayu ayrıca bana çok örnek oluyor yemeğimi sevdiriyor , odamın temlizyini bana gösteriyor ve en önemlisi bana yerlei kirletmememi gösteriyor.Onun sayesinde artık kedilerden korkmuyo hatta onları sevebiliyorum

Avatar

talya akgöl

08.06.2011 17:27

kayuyu izlemek cok hosuma gidiyor.onu izlerken hem egleniyor hem ögreniyorum.kayunun ailesiyle olan ilişkişisni ve hayvanseverliği benide hayvanlara karsı cok ısındırdı.eskiden korkardım kedilerden.şimdi hiç korkmuyorum.kayunun 1 numaralı hayranıyım.hep kayuyu verseler sıkılmadan izlerim.herkeze tavsiye ediyorum.kayu seni çooooooooook seviyorum.

Avatar

aslı uzun

08.06.2011 17:17

kayu,yu her gün izlerim kayu,yu çok severim kayu,nun bütün bölümü nü izlerim kayu çok güzel bir kahraman kayuyuherkes çok sever benim kayuyu ne kadar çok sevdiğime inanamazsınız kayyuyu her türk izler o ço0k komik beni güldürüyor.o bazen şımarıyo.ona çok hayret ediyorum.kayyu bu gün zeytin yemedi.çok kızdım ama büyükannesi hiç kızmadı bunada hayret ettim.kayyunun kardeşi rozi yedi.buna da hayret ettim ya.gilbırta kayyu zeytin yememek için gilbırta zeytini verdi.gilbırtda zeytini oynadı.kayyu onu yakalamaya çalıştı.ben çok eylendim onları izlerken.

Avatar

yiğit

08.06.2011 17:13

seviyoz işte okadar :D ne zman gelir acaba oyuncak ;?

Avatar

beyza

08.06.2011 17:05

ben kayunun haranıyım her bölümünü kaçırmadan izliyorum ben de kayu’ nun oyuncak serisi var ve bunu da seriye katmak istiyorum ama diyer arkadaşlerımızda yorumlarından belli ki bu oyuncağı çok istiyo o yüzden benim kazanmam için duğa etmem herkeze bol şans (kayu yu çok seviyorummmmmmmmmmmm!!!!!!!!!!)

Avatar

zafer

08.06.2011 17:05

caillouyu ergün izliyorum hemde hergün hergün çok ama çok güzel her bölümü neden bu kadar güzel bilmiyorum ama süper!!! gerçekten süper nasıl desem bilmiyorum ama süper… bütün çocuklara tavsiye ederim caillouyu herkes izler inşallah kardeşim daha 3 yaşında ama caillouyu hiç kaçırmıyor hiçte sıkılmıyor nedense?? hep istiyor keşki hep olsa diyor ,bnd internetten izletiyorum ona keşke hergün 15 keren verseler bölüm yeni yeni nedense alışkanlık haline getirdim.

Avatar

zafer

08.06.2011 17:03

caillouyu ergün izliyorum hemde hergün hergün çok ama çok güzel her bölümü neden bu kadar güzel bilmiyorum ama süper!!! gerçekten süper nasıl desem bilmiyorum ama süper… bütün çocuklara tavsiye ederim caillouyu herkes izler inşallah kardeşim daha 3 yaşında ama caillouyu hiç kaçırmıyor hiçte sıkılmıyor nedense?? hep istiyor keşki hep olsa diyor ,bnd internetten izletiyorum ona keşke hergün 15 keren verseler bölüm yeni yeni nedense al9ışkanlık haline getirdim batu arkadaşımda cok seviyor bn bir bölümünü izlememiştim bana anlatmıştı bnm canım arkadaşım yiyenlerimde gerçektende cok seviyor 1.caillou yu 2.cailloyu 3.cailloyu hep cailloyu süper yaaa

Avatar

ESRA

08.06.2011 17:01

CAİLLOU ben yumurcak tv den hiç ayrılamıyorum ben kendimi hissettiğimden beri hep izlediğim çizgi film karakterisin senin piyasadaki bütün oyuncaklarını alıyorum senin sayende şimdiden ingilizcemi geliştiriyorum ben ilk kadeşim olduğunda ondan nefret ediyordum kayu seni görünce bende kardeşimi çooook sevdim senide dünyalar kadar çoooooook seviyorum ve seni hekese söylüyorum arkadaşlarımla birlikte hep senin oyuncaklarınla oynuyorum senin cadırında kamp yapıyorum hoşçakal

Avatar

yağmur

08.06.2011 16:56

caililou yu çok seviyorum.o çok güzel ve eğlenceli bir film ben hergün izliyorum bazen duruda izliyor.o inanılır güzel bir bebek.cailllou yu her çocuk sever oyuncakları çok güzeldir.aile çok güzel birşey caillou da bir aileye göre anneme duruya ve bana göre birşeyler var onda. o yüzden ben çok severim onu. bazen yaramazlık yapsada çok akıllı bir bebek.örgü bebekte çok güzel çok beğendim almak istedim ben onu.

Avatar

Sibel Çam

08.06.2011 16:39

EMİR HAN ÇAM ANNESİYİMN OGLUM KALYODAN OKADAR ŞEY ÖGRENDİ Kİ 3 YAŞINDA KONUŞMAYI BİLMİYORDU ÇOK FAZLA CAİLLOU SAYESİNDE HERŞEYİ SÖYLER OLDU CALLİOU BİZİM HAYATIMIZ İÇİN ÇOK DEYERLİ ŞİMDİ BİLE YNAIMDA OGLUM HEYCANDAN ÖLÜCEK SABAH UYANDIMI BİLE HEMEN CALLİOU ACIYORUZ
AMA SADECE SİDİLERİMİZ VAR OYUNCAKLARI YOK EVİMİZDE AMA BU EMİR BU OYUNCAGI KAZANIRSA HAYATI BOYUNCA BELKİDE EN GÜZEL HEDİYEYİ ALMIŞ OLUCAK ŞİMDİDEN TŞK EDERİM BÖYLE BİYER ACTIGINIZ İÇİN SAGOL CALLİOU

Avatar

ayşegül dilan yılmaz

08.06.2011 16:24

Caillou’yu seviyorum çünkü, onda kendimden birşeyler buluyorum. Okula giderken ya da evde ailesi ile vaktini geçirirken sanki tüm olanları ben yaşıyormuş gibiyim. Özellikle her bölümünde verdiği eğitici bilgilerin yanında büyüklerine karşı saygılı oluşu benim gibi aileminde hoşuna gidiyor. Ailemin bana izlememi önerdiği belkide tek çizgi film diyebilirim. Ailesinin yanı sıra okul ve mahalle arkadaşları ile arasında ki diyalogta oldukça iyi. Kısaca Caillou örnek bir çocuk ve ben de onun gibi olmak için çizgi filmlerinde ki gibi davranmaya çalışıyorum. Bende kardeşimde Caillo’yu gerçekten çok seviyoruz

Avatar

güzel mina

08.06.2011 15:55

kayu çok şeker,çok iyi,iyiliği çok seven,insanlara yardım eden,anne ve babasına saygılı,kardeşi roziyi sen bir çocuk onu anlatmaya kelimeler yetmez ben arkadaşlarımla beraber hep kayu izleriz ve gün geçtikçe bizde kayu gibi anlayışlı zeki bir çocuk oluyoruz

Avatar

zehra

08.06.2011 15:27

kayu ya bayiliyorum.çünkü o aynı benim gibi.hem uslu hem de yaramaz.hem annem bana bazen aynı kayu gibisin diyo.onu çok seviyorum.hep izliyorum.hem o bana develerin hörgüçlerinde yağ olduğunu öğretti.sonra teşekkür etmeyi kibar olmayı öğretti.ben annemi neden seviyorum çünkü o benim annem.işte kayu yuda ondan seviyorum.

Avatar

şimal eccrin ipekli

08.06.2011 15:07

Ben caillou yu çok seviyorum o bana birşeyler kazanddırıyor annem bile bazen bana şaşırıyor yemek yediğimde hiç eline sağlık anneciğim demezdim caillou yu izlediğimden beri annemme ve babama yardım ediyorum , yemekte eline sağlık anneciğm diyorum dedemle güzel vakit geçiriyorum resim yapmayı öğreniyorum solucanlar nerde yaşar onları öğreniyoruum ve caillou nun çok faydalı bir çizgi film olduğunu da biliyorum

Avatar

iLKNUR ÖZLEM TÜRKOĞLU

08.06.2011 15:00

Caillou ‘yu seviyorum.Çünkü benim yeni bilgiler öğrenerek,hatalardan ders çıkarmamı sağlıyor.Benim aile hayatımda,okul ve sosyal hayatımda başarılı olmamı sağlıyor.Ayrıca ailemin de izleyebileceği bir animasyon olduğu için ailemle daha çok vakit geçiriyorum.Caillou’nun ürünleriyle hem eğleniyorum hem de öğreniyorum.Caillou bebeğini kazanmak istiyorum.Çünkü daha çok bilgi öğrenmek istiyorum.Eğer bu bebeği alırsam kardeşime hediye edeceğim.Kardeşimin doğum günü yaklaştı.Para biriktiriyorum.Ama bu para yetmiyor.Kardeşim Caillou hayranı ve bu bebeği ona verince çok sevinecek.

Avatar

Özlem

08.06.2011 14:59

2.5 yaşında bir kızım var Kayu yu çok seviyor ve bi okadarda onu örnek alıyor onun gibi konuşmaya başladı diyebilirim mesela anne alabilirmiyiz yapabilirmiyiz lütfen gibi şarkılarını çok seviyor mini minnacık örümceği ezberledik ve kayu onun arkadaşıymış herkese kayu benim arkadaşım diye bahsediyor kızım arkadaş kavramını kayudan öğrendi onu gerçekten çok ama çok seviyor tv da yoksa muhakkak bilgisayardan izliyor ve her sorduğumda seviyormusun diye avazı çıktığı kadar bağırıyor evet bukadar seviyorum deyip kollarını açıyor…

Avatar

Onur Erciyas

08.06.2011 14:31

Benim bir 3 yaşında birde1,5 yaşında 2 kardeşim var kardeşim kayu olmadan asla uyumadı ve kayu biyince hemen uyanıp aç diye ağlar açıncada hemen uykuya dalar 2 kiside anne ve babadan sonra kayu demeye başladılar evde en az 20 tane kayu posteri var örneğin bazen biyerleri acıyınca kayu açıp susturuyoruz bilgisayara bunlar yüzünden oturamıyorum her saniye kayu her saniye kayu şu an oturuyorum çünkü tv yonda kayu başladı ona bakıyorlar sanki hipnotize olmuşlar hiç bir şey umurlarında değil kayuyu sevmelerinin başka bir sebebide onlara her bölümde başka bir şeyi öğretiyor örneğin şuan izledikleri bölümde sabırı öğretiyor ve artık ben bile kayuyu sevmeye başladım kazansamda kazanmasamda bu yarışmaya katıldığım için çok mutluyum eğer kazanırsam havalara uçacağım umarım kazanırım şimdiden çizgifilmseyret.com un bütün çalışanlarına ve adminine teşekkür ediyorum umarım kazanırım Güle Güle.

Avatar

nuriye zeynep yalım

08.06.2011 14:31

callioyu yu çok seviyorum benim yaşadım zamanları ve çocuklumu hatırlatıyor ve buda hoşuma gidiyor her karakter her yönden çok güzel eğitici ve öğretici olarakta çocuklara destek eğitimde callioyu izlememe herzaman izin var benim sevdim kadar ailemde seviyor çünkü her bölümünü ve tekrarlarını izliyoruz televizyondan ve bilgisayardan takipçisiyiz,çok seviyoruz ailemizin bir parçası kardeşi,oğlu,bilmişi ne aklınıza gelirse bizden biri artık çok benimsedik teşekkürler böyle bir çizgifilm yayınladınız için callioyuyu çok seviyoruuuuzzzzzzzzzz :) :) :)

Avatar

mustafa

08.06.2011 14:24

caliou seni çok seviyorum seni izlerken başka bir şeyle ilgilenmiyorum sen dünyanın en iyi çizgifilm karakterisin. yumurcak tv ye en fazla ilgi katan sen oldun. seni çok seviyorum bir dahaki çizgi romanında seni izlemeye devam edeceğim. annem babam ailem ve bütün dünya seni izliyor…. caliou çeken kameraman a sevgilerimi iletiyorum
ben büyünce de hep seni izlemeye devam edeceğim. senin çizgi filmlerinden ders alıyoruz. bize hem ders verdiğin için hem de eğlendirdiğin için sana minnettarız… ben çocuklara tavsiye ediyorum. “çocuklar kayu hem eğitici hem de öğretici olduğu için onu mutlaka izleyin”

Avatar

kayu aşığı

08.06.2011 14:19

sen çok güzel bir kişisin. senin bölümlerini hiç kaçırmam. ben ve kardeşim senle büyüdük.seni dünyalardan çok seviyorum.sana sevgi kelimeleri bile yetmiyor.seni çok seviyorum.ben senin 1 numaralı hayranınım.oyuncak falan önemli değil.önemli olan sana sevgimi ifade edebilmek

Avatar

aysegül ayarcı

08.06.2011 14:08

benim yirmi bir aylık aylık bir oglum var onun dili olsada caliou kayuya olan sevgisini oglum baran anlatsa bilirsinizki bebekler ilk önce anne yada baba derler ama benim oglumun söyledigi ilk kelime kayu oldu önceleri sadece müzigini dinliyordu ama simdi oturup izlemesini ögrendi ve hiç bir cizgi filmi caillou kayu gibi heycanla izlemiyor ve bende maması hep onu izlerken rahatlıkla yediriyorum benim oglum caillou kayu cok seviyor ve agzindan ismini düsürmüyor hic bir bölümünü kacırmaz her zaman izlemesini saglıyorum iyiki böyle bir cizgi film yapmışlar onun sayesinde konusmasında cok fark etti cogu kelimeyi izmeyi sevdigi için ondan ögrendi benim için bile cok iyi oldu oglum baranın dili ile kago iyiki var ve kayu yu cok seviyor

Avatar

EMİN

08.06.2011 14:02

Caillou nun benim için önemli bir yeri var.biz Caillou yla birlikte

büyüyoruz. cd lerin hepsini aldık.Biliyorum Caillou beni seviyo, bende

Caillou seviyorum :)

Ve hep sevicem..

Avatar

berfin şevval

08.06.2011 14:00

kayuuuuu o oyuncağını çok istiyorummm seni çok seviyorummm kardeşim senin oyuncağın için ağlıyor maddi durumumuz iiyi olmadığı için alamıyoruzzz o yüzden bu siteyee girdim işalahh bu oyuncak bizim olur offf kayuuu seni seviyorummm kardeşim seni görür görmez istediii kardeşim beş yaşında seni çok seviyor işallah bizim olursunnn kayuuu seni seviyoruzz ve saatlerini bile biliyorum okadarki seviyorum her bölümünüde izlemişim

Avatar

edanur şahan

08.06.2011 14:00

kayu başladığı zaman çok seviniyorum. kayu izlemeyi çok seviyorum kayu bittikten sonra kayunun yaptıklarını arkadaşlarımla oynuyorum. kayu gibi boyama yapıyorum hayal kuruyorum.ben izlediğim için ablamda mecburen izlio ben 7 yaşımda olmama rağmen çizgi filimlerden en çok kayu’yu seviyorum.

Avatar

H.nisa

08.06.2011 13:55

caillou’yu seviyorum çünkü;
kayu sanki benim hayatımı yansıtıyor. kayunun hayatı ailesi arkadaşları benim hayalimdeki bir dünya.
Bazen düşünüyorumda kayu keşke bir çizgi film karekteri olmasaydı onu görme şansım olsaydı keşke…
Ben kayu’yu çok ama çok seviyorum onu saçsız olarak üstünde sürekli giydiği sarı T-shirt’uyLa mavi kaprisiyLe bazen taktıdığı mavi şapkasıyla seviyorummmmmmmmmmmmmmmm ve izliyorum … izlicemde.. kayu seniseviyorum… sevicemde…<3

Avatar

yağmur

08.06.2011 13:42

ben caillou’yu çok seviyorum hem eğitici hem öğretici bütün bölümlerini izliyorum .anneme cdlerini bile aldırdım hiç bıkmadan tekrar tekrar izliyorum

Avatar

iremgamze

08.06.2011 13:36

Caillou çok seviyorum çünkü çok öğretici kardeşimde çok seviyo biz ikimizde Caillou çok ama çok seviyoz..

Avatar

sude ceylan sarı

08.06.2011 13:36

coillou sayesinde kurabiyeler yapıp arkadaşlarımla birlikte coillou cailloyo çok severek izliyorum eğtici bir çizgi filim kardeşimde bakıyor ikimizde çok seviyoruz kardeşim ona bakarak onun yaptını yapmaya çalışıyor onun yaptklna yapıp bişeyler öğreniyo çok sdileri var blgisayardanda izliyoruz çok severek seyredip yiyiyoruz coillou benim en büyük çizgi film Caillou kayu’yu çok seviyorum iyiki varsın caillou kayu seni çok seviyorum her bölümü gerçekten çok güzel izlemeyen çocuklara tavsiye ederim çünkü çok güzel bir çizgi film eminim izlemeyenler izleyince gerçekten caillou kayu’yu seveceklebüyüyünce de seni hep izleyeceğimkahramanım.

Avatar

aleyna

08.06.2011 13:35

Ben Caillouya kısacası sevgimi şöyle anlatmak istiyorum.Caillou çok sevdigim bir çizgi karekter .caillouya bayılıyorum.Her kezin izlemesini tavsiye ediyorum.Çok ama çok eğitici bir karakter olduğu için ve çok sevim li olduğu için onu istiyorum.Ve annesine ve babasına kısacası her keze çok saygılı bir karakter olduğu için seviyorum. Onun gibide olmak istiyorum.Ve hep isticemde.tıpkı ona çekecegime söz veriyorum.

Avatar

Ayla Tarakçı

08.06.2011 13:32

Ben koca bir bebeğim ve caillou’ nun hayranıyım. Caillou da beni etkileyen bazen de canımı acıtan bi sevimliliği var. Saçlarının olmaması bana lösemili çocukları anımsatıyor bi böyle bir hastalıkla karşılaştığımız için caillou bana küçük kardeşimmiş gibi seyrediyorum bazen öyle kaybediyorum ki kendimi evdekilerin seslenişlerini bile duymuyorum. Onun yaşadığı her macera bazen güldürüyor bazen düşündürüyor. Bence dönemin en çok izlenen çizgi filmi küçğkler aracılığıyla da büyüklerin izlediği bir çizgi film Eğitici ve öğretici bir çizgi film. İlk önce sevgiyi öğrettiği için izlemeye değer olduğunu düşünüyorum ve caillou’gülen yüzünün ekrandan hiç ayrılmamasını bizimle olmasını diliyorum.

Avatar

sude ceylan sarı

08.06.2011 13:28

Caillou’yu seviyorum çünkü, onda kendimden birşeyler buluyorum. Okula giderken ya da evde ailesi ile vaktini geçirirken sanki tüm olanları ben yaşıyormuş gibiyim. Özellikle her bölümünde verdiği eğitici bilgilerin yanında büyüklerine karşı saygılı oluşu benim gibi aileminde hoşuna gidiyor. Ailemin bana izlememi önerdiği belkide tek çizgi film diyebilirim. Ailesinin yanı sıra okul ve mahalle arkadaşları ile arasında ki diyalogta oldukça iyi. Kısaca Caillou örnek bir çocuk ve ben de onun gibi olmak için çizgi filmlerinde ki gibi davranmaya çalışıyorum. Ben Caillo’yu gerçekten çok seviyorum

Avatar

tunahan

08.06.2011 13:22

calliou yu çok seviyorum.onun hergün çizgifilminini izliyorum.hiç kaçırmıyorum.annem bana calliounun başladığını söylülor bende hemen oyunu bırakıp izlemeye gidiyorum.calliou benim en sevdiğim çizgifilm kahramanım .onun bendeküçük oyuncağı var.yatarken yanımdan hiç eksik etmem .küçük oyuncağını okula bile götürüyorum.calliou çok güzel bir çizgifilm kahramanı ben onunla oynamak isterdim.iyi ki callio inşallah hep yumurcak tvde çıkar. büyüyüsem bile onu hep izleyeceğim .onun çizgifilmini hiç kaçırmam ve kaçırmayacağım.calliou seni çok seviyorum.sevgilerimle

Avatar

Güven Burnaz

08.06.2011 13:18

Kayu seni çok seviyorum 12 yaşımda olsam bile seviyorum çünkü çocuklara çok güzel şeyler öğretiyor.kayuyu denizlerdeki kum taneleri kadar saçımdaki teller kadar seviyorum.Cayuyu büyüyüncede sevicem şimdide seviyorum

Avatar

fatih

08.06.2011 13:08

Caillou’ u kayu’u gerçekten çok seviyorum yeni bölümlerini kaçırmıyorum kaçırırsam üzülürüm ama kaçırmadıgım için üzülmüyüyorum eger ben bu begegi alırsa mutluluktan havaya uçarım yani o kadar çok seviyorrum ki bilemessiniz kayu çok güzel bir çizgi film egitici yumurcak tv bütün çizgi flimleri güzal yani ama kayu bir başka oluyor ben kayuyu çok severek izleyeceyim bitene kadar büyüyene kadar izleyeceyim kayu’u bizim ailede çok sever kayu’u kayu iyiki oynamaya başlamış başladıgı ilk günden beri izliyorum bennn bütün çocuklara tavsiye ederim anne ve baba gibi bireylerrede tavsiye ederim çocuklar yolda dışarda vakit gerip kayboluyorlar diye kayu sidileri çıkmış çok güzel ben bilgisayardan internetten izliye biliyorum kayu’u ben kayu’nun hayranıyım her bölümüne hayranı lio ‘u da seviyorum kılementayı’da seviyorum su an evin her yeri kayu’nun resimleriyle donaldılı yani bilemessiniz bu yorumu sırf kayu için yazdım bu kadar uzun yorum kimseye yazmazdım ilk izledigimde şaçma dedim ama 2 bölüm geçtikten sonra anladım ne kadar egitsel oldugunu yani çok seviyorum izliyorum ve izlemeye ‘de devam edecegim işşalah 75 kelimeden çok yazmışımdır kayu’yu almaya hak kazanmışımdır ulaşır işallah :D kayu bir başka yani . FATİHHH..

Avatar

Snsl

08.06.2011 13:01

Kayu benim için resimleriyle uğrastığım ve çok yakınımda olan bir insanın bence en büyük arkadası. Onunla okadar çok uğraşıyor ki eminim bütün çizgifilmlerini izlemiş ve onlara açıklama yazmıstır. Ona saç ektirmiştir, apaçi dansi yaptırmıstır. amacım aslında hediyeyi kazanmak değil sadece belirtiyorum. Benim olmasada cidden yakınımdaki kişinin en iyi iş arkadaşı :)

Avatar

feyza adalılar

08.06.2011 12:52

.ben caillo yu seviyorum çünkü benim kızım 3 yaşında caillo ile beraber büyüyor.ve ben onların arkadaşlığından olduğukça mutluyum nasıl olmamki bikere kızım düzgün konuşmayı anlamlı ve anlaşılır cümleler kurmayı söz dinlemeyi özür dilemesi gereken zamanlarda dilemeyi arkadaşlığı paylaşmayı kısacası hayatı öğreniyor insanlara saygılı olmayı kardeşliği öğreniyor…doktora gitmekten nefret eden kızım artık hasta olduğunda nereye gitmesi gerektiğini bize kendisis söylüyor..her gün bizi şaşırtan bir şeyler söylüyor nereden öğrendiğini sorduğumuzda caillo diyor kızım 3 yaşında fakat gören 5 sanıyor..hareketleri konuşmaları kendini ifade edişi ve ben bütün bunların caillo sayesinde olduğunu biliyorum bir anne olarak çocuğuma gönül rahatlığı içinde seyrettirdiğim caillo çizgi filmini gerçekten seviyorum ve bu karakteri hayata geçiren insanlara gerçekten çok teşekkür ediyorum..

Avatar

tufan

08.06.2011 12:51

cailloyo çok severek izliyorum eğtici bir çizgi filim kardeşimde bakıyor ikimizde çok seviyoruz kardeşim ona bakarak onun yaptını yapmaya çalışıyor onun yaptklna yapıp bişeyler öğreniyo çok sdileri var blgisayardanda izliyoruz çok severek izliyoruz kardeşim 3 yaşnda ama kayyudan öğrendi klrni yapmaya çalışıyo

Avatar

serpil köse

08.06.2011 12:50

Caillou kayu gerçekten çok güzel bir çizgi film çocuklar için ve büyükler için ders alınabilen özelliklere sahip olduğunu düşünüyorum. Çocukların böyle bilgilerndirici özelliklere sahip cizgi filmini izlemelerini öneririm. Caillou çok tatlı onu cok seviyorum…her yasta senı ızleyeceğim….bütün arkadaslarım ve kücük yegenlerim bayılıyo kayu ya . onun tişortunu ve bardaklarını almışlar ..

Avatar

serap mengüer

08.06.2011 12:48

caillou benim en çok sevdiğim çizgi film kahramanım bana anneme ve babama özellikle kardeşim atlasa nasıl davranmam gerektiğini öğretiyor her seyrettiğim de yeni bişey öğreniyorum ve kardeşimle daha iyi anlaşıyorum caillou arkadaşlarıylada iyi geçinip banada nasıl davranmam gerektiğini öğretiyor ve her şey hayatımda onun sayesinde çok güzel gidiyor arkadaşlarımda kardeşimde birlikte oturup caillou seyredip hem eyleniyoruz hem öğreniyoruz annemde bu durumdan çok memnun kalıp bize coillou sayesinde kurabiyeler yapıp arkadaşlarımla birlikte coillou seyredip yiyiyoruz coillou benim en büyük çizgi film kahramanım rüyalarımın hayallerimin bi parçası ahh colliou keşke gerçek olup seni görebilseydim ne iyi arkadaş olurduk birlikte oyunlar oynardık hayallerimin kahramanı CAILLOU

Avatar

burhan

08.06.2011 12:44

Caillou’yu kardeşlerimle birlikte hep izleriz.Çok güzel bir çizgi film ve -tabikide eğitici bir çizgi film.Kardeşlerimin biri 6 biride 10 yaşındalar bende 13.Özellikle küçük kardeşim caillou izlerken melek gibi oluyor .

Avatar

gülsüm

08.06.2011 12:40

kayu bir çizgi film olarak izlemiyoz ailece ders alacamız bir çizgi film dir çünkü neyin doğru neyin yanlış olduğunu anlatıyorlar tv yetmiyomuş gibi bilgisayardan açıyoruz çocuklarım kayu dan ne görseler hemen onun gibi olmak isterler eğitici bir çizgi fili dir severek izliyoruz hiç kaçırmıyoz yeni bölümlerini de dört gözle bekliyoruz kavgacı dövüşçü içerikler bulunmadığı içn mükemel süper oğlum resm yapmayı bilmiyodu kayudan öğrendidort dortlük süper daha ne diyebilirim

Avatar

esma özkara

08.06.2011 12:37

ben aslında kayu nedir bilmezdim bizde yumurcak tv olmadığı için izlemezdim. Kayuyu bir kere izledikten sonra çocukluğumu tekrar yaşamıs gibi oldum, bizde yumurcak tv olmadığı için hergün kayunun olduğu saat içinde amcalara izlemeye giderdim ve halada izlemeye gidiyorum. Bu kayunun küçü yada büyük kişi ile hiç alakası yok yani mesela ben 14 yasındayım hala izliyorum. Kayunun bölümleri güzel ama tek sorun su kayunun kafasında tek tel saçın olmaması :D ben kayuyu bildiğim hergünden beri izliyorum sbs olduğu halde onu izliyorumdum. Bunuda aynı ders çalışmak, test çözmek , vs gibi seyler gibi alıskanlık haline getirdim. Bu filmde emeği geçen herkesi candan kutlarım ve basarılarının devamını dilerim :)

Avatar

emine gülşh

08.06.2011 12:36

caillou yu çok seviyorum o benim ilk aşkım .

Avatar

ismet

08.06.2011 12:34

Benim içimdeki Caillou sevgisi anlatılamaz yaşanır aslında, bir gün babam kanalları zaplarken görmüştüm ilk onu dursun dursun çığlıklarıyla durdurmuştum onu çok sempatik hareketleri sevimli bakışları ailesiyle olan düzeni ve maceraları beni çok keyiflendiriyordu artık işten güçten pek bakamıyordum düşünebiliyormusun askere gittim geldim halen bakmaya çalışıyorum bir gün askerde çarşı iznine çıkmıştım bir ben baktım habertürk gazetesi caillounun cdlerini veriyor her pazar hepsini biriktirdim verdikçe gazete alıyorum zaten 4 yaşındaki yiğenimle birlikte seyrediyorum CAİLLOU’yu yiğenimde çok seviyor herzaman bakıyoruz boş zamanımda cdleride izliyoruz o ne derse onu yapıyorum yeterki Caillouyla birlikte mutlu olsun zaten bu hediyeyide yiğenim için kazanmak istiyorum İnşallah olursa ona çok büyük bi sürpriz olacak olmazsada artık ben ona alırım bi şekilde yiğenime caillounun saatini aldım onun sayesinde saati öğrendi iyi ki varsın caillou artık hep aileden biri olarak kalacaksın…

Avatar

GÖZDE

08.06.2011 11:19

Caillou kayu gerçekten çok güzel bir çizgi film çocuklar onu çok seviyor çizgi film olsada kayu gerçekten çok severek izlediğim beğendiğim bir çizgi film hem onun bölümleri var her bölümünden bir ders alabiliyoruz ve ya bir şeyer öğrenebiliyoruz herkes onu çok seviyor onu ben her gün izliyorum ve çokta beğeniyorum herkesin beğendiğini düşünüyorum ne kadar büyük olsak da onu hep izleyeceğim her bölümü gerçekten çok güzel izlemeyen çocuklara tavsiye ederim çünkü çok güzel bir çizgi film eminim izlemeyenler izleyince gerçekten caillou kayu’yu sevecekler ve kendi kendilerine neden izlememişim daha önceden çok güzelmiş diyeceklerini düşünüyorum. Caillou kayu’yu çok seviyorum iyiki varsın caillou kayu seni çok seviyorum büyüyünce de seni hep izleyeceğim

Yorum Yapın

 • atagün şahin toktaş: seni çok seviyorum ben 10 bende o yüzden oynuyorum [...]
 • atagün: ben 10 seni çok seviyorum o yüzden oynuyorum [...]
 • emre: ben seçtiğim canavar metal metenoit [...]
 • elif: o nickeledeon değil disney channel [...]
 • yepi oyun sitesi: Siteniz harikaaaaa... [...]

İZMİR GÜNDEM – İzmir Haberleri - Son dakika ve Güncel İzmir Haber Sitesi | 404
Hata (!!) Sayfaya Ulaşılamıyor!