Redakai izle Redakai oyunları

Kategori: Genel

15 Şub 2012

Redakai şuan TNT ekranlarında yayınlanan ve 1 mart itibariyle Cartoon Network ekranlarında yayınlanacak olan yeni çizgi filmdir. Oldukça ilgi göreceğe benzeyen çizgi film kart ve savaş konusuyla işlenmektedir. Alt kısımda Redakai çizgi filmine ait tanıtımı ve videosunu izleyebilirsiniz.

Burası REDAKAI evreni, burada iyiler ve kötüler aynı gizemli enerji gücü için zorlu bir savaş içindeler: Kairu. İyilerin elinde Kairu, evrene kılavuzluk eden yaşayan bir kuvvete dönüşüyor. Ancak kötülerin elinde, benzersiz bir yıkım gücüne dönüşüyor. Bu enerjiyi kullanmayı öğrenenler Kairu Savaşçısı oluyor ve en güçlü Kairu ustalarının arasında girmek için çabalıyorlar:

Yıllar önce iki güçlü Redakai ustası Boddai ve Lokar arasında çok büyük bir savaş oldu ve bu savaş evrenin kaderini sonsuza dek değiştirdi. Bugün Büyük Felaket olarak bilinen bu olayın sonunda Nevrod gezegeni yok oldu ve Kairu enerjisi Dünya’nın dört bir yanına saçıldı.

Dünyalı Redakailer bu Kairu enerjisini bulmak ve toplamak için en yetenekli savaşçılarını gönderdiler. Önlerindeki en büyük engel ise Redakai’den önde Kairu’yu bulmak için kendi savaşçı ekiplerini oluşturan korkunç Lokar. İyi ile kötü en büyük sınavdan geçmek üzere ve evrenin kaderi onların elinde.

 

KY

İmza CanavarMetanoid

“Ky Stax, Team Stax’ın karizmatik lideri ve babası Connor’ın mirasının varisi. Ky Kairu Sanatı’ndaki yeteneklerini gösterdikten sonra eğitilmek üzere babası tarafından bilge Boaddai’ye gönderilir. Büyük Felaket’ten sonra kaderi belli olacaktır; babasının mirasına sahip çıkmak ve Kairu’yu Lokar’dan korumak.

Ky babasının Büyük Felaket’ten kurtulduğuna inanır ve Connor’ın kayboluşunun ardındaki gerçeği ortaya çıkarmaya kararlıdır. Birçok 15 yaşındaki genç gibi Ky de fevri ve korkusuzdur, ancak isyankar kişiliği bazı durumlarda Kairu eğitimi ile çatışsa da onuru ve Kairu kurallarına olan bağlılığı her zaman gençlik ateşine üstün gelir. Ky kararlı ve sadık bir savaşçıdır ve bir gün çok güçlü ve muazzam bir Redakai olacağına dair sinyaller verir.

Ky’ın imza canavarı PLAZMA güçlerine sahip METANOID ve SİSMİK güçlere sahip FRACTUS en sık kullandığı kombosunu oluşturur.”

MAYA

İmza CanavarHarrier

“Yetenekli ve kitap kurdu Maya Team Stax ekibinin tek kız üyesi ve ekibin en mantıklı düşünenidir. Maya ve Ky bir madalyonun iki yüzü gibi, Ky’ın yeteneklerini ve fevri ruhunu dengeler. Maya yakınlardaki Kairu’yu sezebilmesini sağlayan özel bir yeteneğe sahiptir, bu yetenek Team Stax’in birçok macerasında çok işe yarar.

Usta Boaddai, Maya’yı küçük bir çocukken kapısının önüne bırakıldığı zaman yanına almıştır ve Maya Boaddai’yi bir büyükbaba gibi görmektedir. Geçmişi bir gizem olan Maya geçmişini anlamayı çok ister, ancak kolundaki garip işaretler belki bir gün kim olduğuna dair bir yanıt verebilir, her ne kadar bulacağı yanıtları anlamakta zorlansa da…

Maya, HARRIER’ın HAYALET ÇIĞLIĞI ve HİPER FIRTINA saldırılarını çok sever ve INFINITA ile istediği kadar yedek canavar gücüne sahip olur.”

BOOMER

İmza CanavarFroztok

“Eğer Ky seçilmiş olan ve Maya gizemli olan ise, Boomer da komik olandır. Savaşmak için doğmuş ve ekibine sonuna kadar sadık olan Boomer Team Stax’in güçlü koludur. Ayrıca çok iyi bir mizah anlayışı vardır, iyi huylu kişiliği Ky’ın fevriliği ve Maya’nın mantığı arasında mükemmel bir denge oluşturur.Boomer, Ortabatı’da bir çiftlikte doğmuş ve küçük yaşta Usta Boddai’nin öğrencisi olmak için çocukluk arkadaşı Ky’a katılmak için doğduğu toprakları terk etmiştir. Boomer ara sıra Team Stax içinde kendi yerini bulmakta zorlanır fakat Boomer’ın gücü, farklı işleri yapabilmesi ve sadakati ekibin evrene denge getirmek için çıktığı görevde önemli bir etmendir.Boomer FROZTOK’ın DONDURUCU IŞIN ve FIRTINA saldırılarını kullanır ve CHEMASTER canavar element yumruğuna eklenir.”

MASTER BOADDAI

Bilge ve güçlü bir Redakai olan Boaddai genç Ky Stax ve ekip arkadaşları Maya ile Boomer için bir eğitici, gözetmen ve akıl hocasıdır. Boaddai genç öğrencilerine Kairu savaşçı eğitimi vererek Kairu toplama görevlerinde onlara yol gösterir. Boaddai’nin en büyük düşmanı ise uzun ve olaylarla dolu bir geçmişi paylaştıkları Lokar’dır. Boaddai, Kairu ile ilgili olaylarda sakin ve ciddi bir duruş sergiler ancak genç savaşçıları söz konusu olduğunda oldukça eğlencelidir. Ancak Redakai’ye olan sadakati asla azalmaz ve Evren’i Lokar’ın korkunç emellerinden korumak için gözünü kırpmadan savaşır.

CONNOR STAX

Connor Stax bir Kairu savaşçısıdır, efsanevi bir kahramandır ve Ky’ın babasıdır. Büyük Felaket’ten önce Connor Kairu Gemi’sini korumak gibi onurlu bir görevi üstlenmiş ve gemiyi Lokar’ın ulaşamayacağı gizli bir yere saklamıştır. Ancak Lokar Gemi’nin nerede olduğunu öğrendiğinde saldırıp ele geçirmek istemiştir, Connor ise Gemi’yi Dünya’ya ve güvenebileceği tek kişiye doğru göndermiştir, Usta Boaddai’ye. Bu olayların sonunda Connor ortadan kaybolur ve nerede olduğu bilinmez. Bazıları Büyük Felaket’ten sağ çıkamadığını söylese de oğlu da dahil olmak üzere bazıları onun hayatta olduğuna inanır.

MOOKEE

Mookee, Büyük Felaket’te Lokar’ın yok ettiği Nevrod gezegeninde bir zamanlar yaşayan bir ırkın son bilinen temsilcisidir. Usta Boaddai O’na kol kanat germiştir ve Mookee minnetini tamirci ve aşçı görevlerini üstlenerek gösterir. Mookee ilginç buluşları ile bilinir, birbirine karıştırarak hazırladığı ve göze de damağa da hitap etmeyen yemekler pişirir. Ancak genellikle projeleri neredeyse felaketle sonuçlansa da ekibin önemli bir parçası ve sadık bir arkadaş olduğu bilinir.

KAIRU

Evrenin vahşi gücü! Kairu gücü atom altı bir güçtür ve belirli molekülleri çekerek kullanılmayan enerjiyi bir yerden başka bir yere nakleder. Tüm yaşam benzersiz şekillere ve çeşitliliğe sahiptir, tüm bunları Kairu gücü sağlar. Serin okyanuslar, alevli volkanlar ve hatta hayvanlar bile içlerindeki Kairu karakterine fiziksel ve zihinsel olarak uyarlar. Kairu Ustaları içlerindeki Kairu’yu kontrol etmek üzere çeşitli teknikler keşfetmişler ve çevrelerindeki Kairu ile uyumlu hale getirmişlerdir. Bunun sonucunda muazzam saf güç artışlarına şahit olmak mümkündür. Zihinlerini ve bedenlerini kontrol ederek bu savaşçılar element güçlerine hükmedebilir ve bu güçleri kullanarak saldırabilir, savunabilir hatta muhteşemdir. Redakai izlemek içinde cizgifilmseyret.com sitesini kullanabilirsiniz.

 


18 Yorum

Avatar

emre

13.07.2013 14:02

ben seçtiğim canavar metal metenoit

Avatar

yepi oyun sitesi

10.05.2013 19:42

Siteniz harikaaaaa…

Avatar

tamer

18.04.2013 06:26

benim seçecem canavar altın meteneoit.

Avatar

asya

10.04.2013 15:29

yinede güzel

Avatar

asya

10.04.2013 15:28

kaç yıl aynı bölüm

Avatar

yasin can aka

07.04.2013 20:24

kay en güçlü redakai savaşcısıdır.

Avatar

ceyhun

17.03.2013 10:59

umut kayru savaşını kabul ettim başlasın savaş

Avatar

emirsahinde

02.02.2013 19:56

bende redakai çok seviyom en sevdiğim karakterde altın metonayit bence en güçlüsü o.Ama mayayıda unutmamak lazım kendisi bir harita adeta ve mayadanda en çok yeşil infinikayı seviyorum .Ha! bide bumır var onu unutmamak lazım bence oda çok süper ondanda en çok chemıstırt ı seviyom çok güçlü her gün izliyom redakai mütiş bi çizgifiilim ben onun oyuncağınıda aldım mütiş bana metonayit çık tı hatta kırmızı metanoyit bence en güzel çizgi filmbence size izleyin :)

Avatar

arda

23.11.2012 19:03

benim karakterim usta boday çok güçlü ama kairu canavarı 1 tane bile yok ama çok becerikli

Avatar

umut

07.11.2012 17:13

kairu savaşına davet ediyom sizi beyler

Avatar

ahmet

21.10.2012 14:12

beyler mineral metenoloyiti bili yormuydunuz altın ve gümüşün karışımı

Avatar

yunus

09.07.2012 09:32

en güzel çizgi filim

Avatar

doğukan

21.06.2012 12:57

meteloğitmi hani hep izlemiştin salata d o metenoit

Avatar

sercan

18.06.2012 13:49

çok çok güzel süper

Avatar

taha

09.06.2012 11:47

ben redakaimim tüm bölümlerini izledim son bölümü heyecanla bekliyorum

Avatar

samet

07.06.2012 15:22

her gün izliyorum ve izlerken bayılıyorum

Avatar

ömer

31.05.2012 07:30

çok güzel

Avatar

dolunay

18.05.2012 19:11

ben redekayın bütün bölümlerini izledim ve sizin anlattıklarınızın hepsini biliyorum kayda altın metoloği`,meteloği ve mavi meteloği var ben onu çok seviyorum ben kayım ve babasının canavarı altın meteloğiyim ben ordki en güçlü kayru savahçısıyım bazen arkadaşlarım ben olmadığım zaman yenilebiliyolar ama kay yani ben gelince herşey eski haline döner yani kayın ğrubu kazanır bence sende kay ol o çünkü çok güçlü ve oyunun heyecanı kaya (yani bana) bağlı ben diyorumki bence en güçlü takım biziz ve bizi kimse geçemez bu fil biterken şanpiyon biz olucazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz sen filmde kimsin ve kimsen cevabını yolla?????????????????????
ben çok güçlüyüm yupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
çok mutluyum………………

Yorum Yapın

  • atagün şahin toktaş: seni çok seviyorum ben 10 bende o yüzden oynuyorum [...]
  • atagün: ben 10 seni çok seviyorum o yüzden oynuyorum [...]
  • emre: ben seçtiğim canavar metal metenoit [...]
  • elif: o nickeledeon değil disney channel [...]
  • yepi oyun sitesi: Siteniz harikaaaaa... [...]

İZMİR GÜNDEM – İzmir Haberleri - Son dakika ve Güncel İzmir Haber Sitesi | 404
Hata (!!) Sayfaya Ulaşılamıyor!